Meeste hea mäng jättis punktid koju. Foto: Cristel Jakobson
FC Elva - Tallinna FC Flora U19  5:2 (0:1)
Väravad: 9. 52. J.Kuresoo, 28. Sikk, 55. 81. Maidla - 20. Urva, 57. Haak
Pealtvaatajaid: 243

FC Elva koosseis:
12-Toom , 5-Kuus (85. 8-Alev),  2-Sikk, 4-Bussov (76. 6-Härm), 3- Thomson, 20-Maidla, 22-Avasoo  21- Timm (81. 16-Puusalu), 15-Samoilov (64. 9-Joandi) , 17-J.Kuresoo, 11-Laurson (69. 18-M.Kuresoo)
Pingil: 1- Lõhmus ,8-Alev, 6-Härm, 16-Puusalu, 64. 9-Joandi, 18-M.Kuresoo

Pühapäeval sõitsid meile külla Tallinna FC Flora U19 võistkond. Esimeses omavahelises mängus suutsime vastased alistada kuivalt 0-4. Mängu esimesed minutid möödusid küllaltki võrdselt aga peagi suutsime vastaste karistusalas korraldada segaduse mille käigus kukutati Jürgen murule. Kohtuniku vile ei vaikinud ja määratud penalti lõi Jürgen kindlalt võrku. 9. minut ja seis 1-0 meile. Järgnevalt oli mäng jällegi võrdne. 20. minutil teenisid vastased keskväljal trahviöögi. Kõrge pall leidis ründaja pea ja seis oli ootamatult 1-1. Sellele suutsime reageerida küllaltki kiirelt. 28. minutil teenitud nurgalöögi järgses saginas toksas palli väravasse Rasmus Sikk. Seis 2-1 meile. Samalt seisult mindi ka puhkepausile.

Teine poolaeg oli vaevalt 7 minutit vana kui teenisime järjekordse penalti. Seegi kord oli Jürgen 11 meetrilt kindel. 52. minut ja seis 3-1 meile. Vaevalt 3 minutit hiljem suurendas eduseisu Veiko Maidla. 55. minut ja seis 4-1 meile. Tundus juba, et mäng on tehtud, kuid vaevalt suutsime enda eduseisu nautida kui vastased teenisid keskväljal trahvilöögi. Hea pall kasti millega meie kaitsjad hakkama ei saanud ja seis oligi 4-2. Järgmist väravat tuli juba kauem oodata. 81. minutil andis Rando paremalt palli kasti mille Veiko Maidla tugeva pealöögiga väravasse saatis. 81. minut ja seis 5-2 meile. Selle seisuga ka mäng lõppes.

Täname kõiki fänne, kes meid toetasid. Tuleval Pühapäeval võtame vastu Tartu JK Welco mehed. Ootame teid kõiki staadionile, et esimese mängu kaotus tasa teha.