12. mai kell 18:30 Palupera staadion, IV. liiga 5. voor
FC Elva II - Pühajärve JK Revali 1:4 (1:3)
Väravad: 8. T. Sikk, 19. Levin, 43. Kuus, 72. Sepma - 3. Põldmaa
Hoiatused: 44. T. Sikk, 62. Sepma, 64. Urm - 79. Puusalu
Eemaldamised: -
Peakohtunik: Alik Säde
Pealtvaatajad: 44

FC Elva II: Ergo Leppik, Gennadi Judin (46. Silver Kiho), Oliver Käkk, Rasmus Sikk (73. Markus Sikk), Kerdo Puusalu, Argo Kaldmäe, Sten Teemant, Evert Soonberg, Andres Bõkarev, Gen Alev (64. Ott Alekõrs), Karl-Markkus Põldmaa

Esimene päris murul peetud mäng sel aastal toimus esiliiga järelkasvuvõistkonna jaoks Palupera treeningbaasi muruväljakul. Enne otsustavat mängu oli osa võistkonnast ühe treeningu murul teinud, kuid kohanemiseks oli sellest selgelt vähe. Mäng algas Elva poolele väga edukalt, kui Põldmaa juba 3. mänguminutil Evert Soonbergi täpse tsenderduse peaga väravasse suunas. Liiga hea algus mõjus aga vähekogenud duubli mängijatele eksitavalt, sest Revali mängijad olid isuga mängima tulnud ja võitlesid kompromissitult iga palli eest. Kaheksandal mänguminutil õnnestus Revali mängijal läbi vasaku ääre murda ning tsenderdus kasti toimetada, mille realiseeris Revali poolelt Tarvi Sikk. Järgnev Revali värav sündis 19. minutil nurgalöögi järgses olukorras, kui värava ees kaotati üks Revali mängija silmist, kes pääses segamatult paari meetri pealt peaga löögile. Poolaja viimane värav sündis duubli jaoks eriti õnnetust olukorrast, kus ei suudetud karistusalas põrkavat palli puhastada ning jäeti see Revali ründajale kergelt väravaks realiseerida. Teisel poolajal jätkasid Elva mängijad kolme kaitsja ning kahe puhta ründajaga, mis aitas pallivaldamist vastase poolel hoida ning sundis Revali sügavale kaitsesse langema. Rünnakulahendused jäid aga poolikuks ning üksikuid häid momente ei suudetud väravasse suunata. Mängu 73. minutil suutsid Revali ründajad kontrarünnakust tänu mitmele õnnelikule põrkele kasti murda ning Siim Sepma lõi külalisvõistkonna neljanda värava. Väravale eelnenud olukorras sai kannatada Rasmus Sikk, kellele sõideti korgid ees jalga sisse, kui ta üritas palli kastist puhastada. Võitluslikult olid Revali mängijad täiesti teisel tasemel ning just suurem mängunälg ja parem keskendumine tõid neile ka võidupunktid.

Järgmine liigamäng reedel 17.mai kell 19:00 SK Imavere Forss vastu Imavere staadionil