Duubli hooaeg kulgeb tulemuste poolest keeruliselt, jälle napp kaotus mängu lõpus

Algkoosseis EMÜ vastu / Foto: Marek Naaris

Terve hooaja ebaõnne kogenud duublil ei läinud ka selles mängus kuidagi teisiti. Võrdsete lahingus ja kohati teisel poolajal palju häid võimalusi omanud duubel jäi siiski tühjade kätega. Viimasel minutil õnnestus vastaste mängijal Kristjan Uukil skoorida ja võit Tartusse viia.

Vahetusest:

64. min Chilaya -> <- Kadastik
82. min Ainar Ivaste -> <- Nuia
87. min Pastak -> <- Alekõrs

Mängija kommentaar: "..."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Mängu ülesandeid täitsime nii nagu plaanisime, eriti hästi õnnestusid Kauri Käose väljalöögid, mis andsid meile taktikalist sügavust. Vastane pressis kõrgelt ja meil oli probleeme esimese poolaja alguses. Saime mängu sisse ja tegime oma plaanist mida suutsime, väravad jäid löömata. Kõige tähtsam, et kõik said mängida ja samas ka kahju natuke, et vahetustega vastastele rohkem võimalust andsime. Kui nüüd kool läbi, siis kõik kes tahavad panustada võistkonna edusse peavad leidma tee rohkem treeningule. Tänan väga neid poisse, kes pühenduvad ja kui võtta kõik need mängud, mis viimase minutiga kaotatud, siis me oleksime hetkel 22 punkti peal. Nii vähe ongi vaja, et tipus olla."

Järgmine mäng 5. juuni kell 19:30 Nike Arena Elva, kui Väikeste karika 1/16 finaalis on vastaseks eelmise aasta valitsev meister Paide Linnameeskond III