Pühapäeval võttis FC Elva meeskond ette tunnise reisi Viljandisse, et teha järjekordsed ettevalmistused lähenevaks hooajaks.
16. veebruaril kell 13:00 Viljandi linnastaadioni kunstmuru

FC Elva: 1-Arvo Käkk (46. 12-Christopher Toom), 5-Rando Kuus (60. 20-Gero Mekk), 6-Veiko Kütt, 2-Veiko Haan, 4-Karl Bussov, 10-Silver Kiho, 21-Tarvo Timm (60. 19-Gen Alev), 8-Kaarel Tinn, 11-Andris Altsaar (46. 9-Ats Joandi), 17-Jürgen Kuresoo, 14-Paul-Feliks Frei.

Statistika*                  I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Pealelöögid:                4:5                   6:4                    10:9
Raamidesse:               2:0                   0:2                    1:2
Ohtlikud rünnakud:      3:11                 11:7                  14:18
Nurgalöögid:                0:1                   3:2                    3:3
Suluseisud:                  1:0                   0:1                    1:1
Vead:                           6:3                   7:5                    13:8
*FC Elva näitajad eespool

Hea algus

Mäng oli ainult paar minutit käinud, kui FC Elva paremal äärel sai hea läbisöödu Tarvo Timm, kes tsenderdas palli madalalt karistusalasse. Esimesena jõudis pallini Jürgen Kuresoo kelle esimese löögi kaitsja ja väravavaht kahepeale ära blokeerisid, aga tagasipõrkunud palli lõi Jürgen juba kindlalt väravasse - 1:0 Elvale! Kiirest väravast saadi hea emotsioon ja vastane pandi surve alla. Hea koostöö ja pressimine töötas hästi kogu poolaja.

Kehv teine poolaeg

Kui esimesel poolajal oli FC Elva see, kes lõi kiire avaväravaga vastased rivist välja, siis teise poolaja alguses vastas Viljandi samaga. 49. minutil oli Elva vastaste karistusala lähistel. Viljandi võitis palli ja mängis pikalt ründajale. Peavõitlusest põrkas pall keskväljale, kus oli esimesena jaol Viljandi mängija, kes lükkas kohe madala söödu Elva kaitseliini taha. Vastaste ründaja Rihard Reimaa avanes õigeaegselt ja sai täiesti üksi Elva väravavahi vastu minna. Reimaa ei eksinud ja lõi palli rahulikult väravasse - 1:1! Viljandi sai väravast julgustust ja surus järjest rohkem oma mängu peale. Mängu lõpuks oli Elva juba oma karistusala lähistele surutud. Kuigi vastaste surve oli korralik pidas kaitse vastu ja samas olid FC Elval ka võimalused võitmiseks, sest mitu korda saadi standardolukordade järel peaga löögile.

Järgmisel nädalavahetusel on FC Elva esindusmeeskonna viimane treeningkohtumine enne meistrivõistluste algust. Laupäeval 22. veebruaril sõidame Lätti, et seal kohtuda FK Auda meeskonnaga. FK Auda lõpetas 2013 hooaja tugevuselt teises liigas 13 kohaga.