Mehed said pingelises mängus hooaja esimese kaotuse

Laupäeval toimunud liigamängus läks FC Elva küll mängu kiirelt juhtima, kuid väljaku peremehed vastasid poolaja lõpus. Mängu viimaste minutiteni käis kõva võitlus, kuni JK Tulevikul õnnestus penalti teenida, mille Rasmus Luhakooder võiduväravaks vormistas.
21.04.2012 kell 18:00 II-liiga lõuna-lääs 3. voor, Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi JK Tulevik vs FC Elva 2:1 (1:1)
Väravad:  33. Kristen Kähr, 86. pen. Rasmus Luhakooder - 5. Jürgen Kuresoo
Hoiatused:  86. Martin Normann - 80. Kaarel Tani, 85. Jürgen Kuresoo, 85. Raido Kuus
Emaldamine:
Kohtunik: Jaanus Nilp
Pealtvaatajad: 220

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus, Karl Bussov (85. Deniss Samoilov), Veiko Haan, Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann (62. Taavi Aasmäe), Kaarel Tinn, Kaarel Tani, Raido Kuus

JK Luunja - Sörve JK5 : 1

FC Elva kohtus JK Tulevikuga sellel hooajal juba teist korda, kui treeningmängus ei saanud FC Elva kuidagi vastastega hakkama, siis liigamäng oli teisest puust ja võitjat ei saanud selle mängu põhjal ette ennustada.
FC Elva asus mängu juba 5. minutil juhtima, kui Kaarel Tinni sööt viis löögile Jürgen Kuresoo, kes selle posti põrkest väravaks vormistas. Mäng oli väga võrdne ja vaikselt hakkasid tekkima ka JK Tuleviku võimalused, millest üks õnnestus poolaja lõpus väravaks vormistada Kristen Kähril. Rasmus Luhakoodri postist tagasi põrkunud pallile sai jaole Kähr, kes selle Käkkist mööda suunas.
Teisel poolajal jätkus mõlema tiimi poolt hea mäng, paremaid võimalusi omasid ehk JK Tuleviku mängijad, kuid paaril korral näitas Arvo Käkk, milleks on ta võimeline.
Mängu 85. minutil määras kohtunik JK Tuleviku kasuks penalti. Kohtuniku segaduse tõttu said võõrustajad uue võimalus karistuslöögiks. Mille järel sündis ka mängu otsustanud penalti.
86. minutil viis Rasmus Luhakooder vastased 2:1 juhtima. Mäng polnud veel läbi, FC Elva tekitas veel kaks suurepärast võimalust, esimesel ei tabanud täiesti vabaks jäetud Jürgen Kuresoo palli kõige paremini ja löök maandus küljevõrgus ning teisel korra päästis Tuleviku Rait Oja suurepärane tõrje. Deniss Samoilovi pealöök oli maanumas värava kaugemas nurgas, kui Oja täpselt ajastatud sirutus palli teekonna lõpetas. Sellega põnev jalgpallilahing lõppes, kohale tulnud 220 pealtvaatajat ei pidanud kindlasti pettuma.
Täname ka kõiki FC Elva toetajaid, kes ei pidanud ilusat grillilma jalgpallist tähtsamaks.

Järgmine kohtumine 27.aprill kell 18:00 Valga Kungla kunstmuruväljakul.