Naiskond kaotas emotsionaalses mängus TJK Legionile

Eile (09.06) toimus FC Elva esindusnaiskonna hooaja üheksas mäng kui sõideti võõrsile külla Tallinna JK Legioni naiskonnale. Avavile kõlas kell 17:00 Wismari staadionil.

Ülesrivistus vs Tallinna JK Legioni naiskond /FOTO: Kelly Haasma

FC Elva (N) - Tallinna JK Legion (N) 0:1 (3:5)

Pealtvaatajaid: 24

Naiskond seadis end teele Tallinnasse teades, et tegemist on selle ringi viimase võõrsil mänguga Tallinnas ning järgmine kord saame/peame Tallinnasse sõitma alles sügise poole. Seda suurem tahe oli sellest mängust võtta võit, mis tundus esimese poolaja järel väga realistlik plaan. Kuuma ilma tõttu oli esimese poolaja keskel ilusti joogipaus ning poolajale suundusime 0:1 seisuga vastaste kasuks. Teine poolaeg algas ning kui esimesel poolajal suutsime rohkem palli kõigutada kaitses, siis teisel poolajal oli see juba vastase kõrge pressi tõttu raske. 10 minutit mängitud ning tegime vahetuse. Väljakult puhkama läks Pahva ning väljakule paremasse äärekaitsesse suundus Haasma. Õigus liikus tippu, Mägi paremasse ääreründesse ja Pau keskväljale. Saime mitu head rünnakut üles ehitada ning palju löögile, kuid sama suutsid ka vastased ning lõid meile 3 väravat järjest. Alla me ei andnud ning jätkasime oma mängu, mis tõi ka tulemust. Oma väravad sai kirja Mägi, kes lõi lausa kaks väravat. Esimene värav oli Mägi vastase ettevõtmisel ning teine värav nurgalöögi tagajärjel. Vastased vastasid kahe värava vahel ühe väravaga, kuid see ei takistanud meid. Meie skoori suurendas kolmanda värava abil Heleri Rebane, kes nurgalöögist otse ilusti palli väravasse pommitas. Mäng oli väga emotsionaalne mis lõppes sellega, et teisel poolajal sai vastaste mängija nr 16 vägivaldse käitumise eest kollase kaarti ning paari minuti pärast juba teise kollase kaarti mille tulemusena mängija pealtvaatajate sekka istuma läks.

Peatreener Deniss Samoilov: "Teise poolaja alguses kaevasime endale augu, millest oli hiljem keeruline välja tulla. Hea meel, et kogu mängu vältel suutsime tekitada mitmeid ohtlikke olukordi ning lüüa kolm väravat."

Mängu parim mängija Liisa Mägi: "Vahetuse järel liikusin tipust ääreründesse millega olin väga rahul, kuna mulle meeldib seal kõige rohkem mängida. Ründeliini ja ründeliinis peaksime minu arvates peaksime andma täpsemaid sööte, et suudaksime ründes paremini ja rohkem löögile jõuda. Me peame uskuma endasse rohkem, et võit koju tuleks. See on kõige olulisem, aga hetkel meil jääb sellest vahepeal puudu. Järgmine mäng on Nõmme Kaljuga, kellega on meil alati väga võistluslikud mängud. Kindlasti tuleb need punktid ära võtta. Kallid fännid, tulge kohale! See annab meile palju jõudu. Iga fänn on meie jaoks oluline!"

Naiskonna järgmine mäng on KODUMÄNG, mis toimub järgmisel pühapäeval (16.06) kell 18:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljakul vs Nõmme Kalju FC naiskond. Tule ela omadele kaasa, sest me tahame võtta esimese võidu!