Naiskond saavutas FC Lootos naiste üle 2:0 võidu!

Järjekordsele rahvaliiga kohtumisele sõitsid FC Elva naised Põlvasse, seekord naaseti koju 2:0 võiduga.
18.06.12 kell 18.00 Naiste Rahvaliiga Põlva Lootospark
FC Lootos Naised vs FC Elva Naised 2:0 (2:0)
Kohtunik: Miko Saarniit
Pealtvaatajaid: 35

FC Elva Naised: Karina Kompus, Anni Kuresoo, Eleri Pastak, Kärolin Kiis, Diana Jesin, Heidi Reial, Helina Reial, Berle Mees.
Treener: Veiko Haan

Rahvaliiga kohtumine Põlva Lootospargis hakkas väga tasavägiselt, mõlemal võistkonnal oli oma võimalusi, siiski olid FC Elva naised need, kes esimesena vastase väravavõrku sahistasid. Avavärava autoriks oli Heidi Reial. Mängu jätkudes otsisid mõlemad naiskonnad oma väravavõimalusi, kuid jällegi oli Reial see kes esimesena pallile jaole sai ning tõi tabloole seisu 2:0. Sellise skooriga mindi ka poolajale.
Teine poolaeg algas rahulikult, praktiliselt vahetusteta mänginud FC Elva sattus korraks ka tõsisema surve alla, kuid tüdrukud suutsid sellest välja tulla ning hoida lõpuni seisu 2:0.

Järgmine kohtumine toimub juba järgmisel teisipäeval, 26. juunil Elva Gümnaasiumi kunstmurul, kui vastamisi minnakse Paide Linnanaiskonnaga.