Kristo tõi mängu teravust ja sellega ka võidu. Foto: Diana Jesin
FC Elva - Viljandi JK Tulevik II  2:1 (0:0)
Väravad: 75., 90+4. J. Kuresoo - 58. Paavo
Pealtvaatajaid: 232

FC Elva koosseis:
12-Toom , 18-M.Kuresoo ,6-Kütt, 4-Bussov (76. 22-Avasoo), 2-Sikk, 20-Maidla, 21- Timm , 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 15- Samoilov, 7-Kerro (61. 19-Kolesnitšenko)
Pingil: 23- Lõhmus, 3-Härm, 7-Kerro, 11-Laurson, 10-Tani, 19-Kolesnitšenko, 16-Karro, 22-Avasoo

25.05 sõitsid meie meestele külla Viljandi JK Tulevik II meeskond. Vaatamata ebaharilikule ajale oli staadionile kogunenud omajagu rahvast. Mäng algas küllaltki uniselt. Tunda oli, et meie meestel oli veel pühapäevane mäng jalgades. Eksiti söötudel ja kaotati kahevõitlusi. Siiski suudeti mäng hoida enda kontrolli all. Pall püsis meie käes ja suutsime söödu kaitses käima panna. Rünnakul see-eest sööt nii ladusalt ei liikunud. Siiski langesid meile mõnedki olukorrad mida esimesel poolajal lahendada ei suutnud. Poolaeg 0-0.

Teine poolaeg algas sarnaselt esimesega. Ajapikku meie surve kasvas aga hoopis Viljandi oli see, kes 58. minutil juhtima läks. Kasti ees kaotasime õhuvõitluse ja järgnevas olukorras ei suutnud palli tabada Bussov. See andis Viljandi ründajale võimaluse palli Toomi jalgade
vahelt väravasse suunata. Seis 0-1. Viigiväravat pidime ootama 75. minutini kui Kristo tsenderdusele pani käe vahel Viljandi kaitsja. Jürgen penaltil ei eksinud ja seis 1-1. Järgnevalt oli meil mitmeid häid võimalusi, et juhtvärav lüüa. Kui tundus juba, et pingutustest pole kasu siis mängu viimase löögiga leidis Jürgen vastaste väravavõrgu. 90+4 minut ja seis 2-1 meile. Kohe kõlas ka kohtuniku lõpuvile ja kohale tulnud rahvas sai rõõmustada.

Tänud kõigile, kes staadionile tulid. Ootame teid uuesti teisipäeval kell 19:00 kui esmakordselt sõidavad meile külla saarlased.