U15 tüdrukud jäid napilt vastasele alla (1:2)

FC Elva U15 tüdrukutele tulid täna külla Tallinna FC Ajaxi tüdrukud. Avavile kõlas kell 17:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljakul.
U15 mängu koosseis / FOTO: Marie Pau
FC Elva (T-04) / Tallinna FC Ajax (T-04) 1:2 (0:0)

#22 Regiina Kesküla

Peatreener Marie Pau: "Tüdrukud suutsid mängu alustada väga tugevalt. Esimene poolaeg suudeti lõpetada 0:0 seisuga, mis näitas, et igas olukorras tüdrukud võitlesid lõpuni ning ei lastud vastastel mängida nii, nagu nemad soovisid. Teist poolaega alustasime tugevalt, kuid kui mäng oli paar minutit kestnud vajus mängupilt ära, mille vastased karistad ära lüües kohe vastu 2 väravat. Alles peale kahe värava löömist ärkasime taas üles ning saime mängu käima ning õnnestus lüüa 1 värav vastasele tagasi. Mängu kohta ei saa öelda midagi halba, kuna võistkond andis endast kõik. Paar mängijat said proovida positsioone, kus nad tavapäraselt ei mängi ning saime uue ülesehitusega mängu käima. U15 tüdrukute ühisest trennist ühe korraga ei saagi kasu olla. Proovime alustada tüdrukutega vähemalt korra kuus ühiseid trenne lisaks tavatrennidele, et võistkond veel ühtselt tugevamaks muuta."

Järgmine U15 tüdrukute mäng on võõrsilmäng kui külla minnakse Nõmme Kalju FC U15 tüdrukutele. Kohtumine toimub 6.09.2018 kell 17:45 Hiiu kunstmurustaadionil.