U15 Tüdrukud pidid leppima napi kaotusega (0:1)

FC Elva (T-04) vs Rakvere JK Tarvas (T-04) mängu avavile kõlas 13. september kell 17:00 Nike Arena kunstmuruväljakul. Peakohtunikuks oli Andris Altsaar.

FC Elva põhikoosseis väljakul valmis mänguks / FOTO: Marie Pau

FC Elva (T-04) / Rakvere JK Tarvas (T-04) 0:1 (0:1)

#64 Maria Zinatullina

Peatreener Marie Pau: "Suutsime mängu alustada tugevalt. Suutsime palli kontrollida, kuid keskväljalt kaugemale jõudsime väga vähe. Kui Esimese poolaja lõpus suutsime rohkem vastase värava alla koos palliga jõuda, siis tagasitöö jäi puudulikuks ning vastased suutsid seda ära kasutada pika palliga meie kaitseliini taha, mille nende kiire ründemängija ära realiseeris. Teisel poolajal suutsime pakkuda võrdsemat mängu ning tekkis mitmeid häid olukordi, mis jäid kahjuks realiseerimata. Keila JK võistkonna vastu mängule minnes rõhume kindlasti just rünnakute lõpetamisele, sest peame igat võimalust vastase värava all hakkama ära kasutama. Samas ei tohi ära unustada kaitsetööd ehk Keila JK vastu mängides on meie peamine eesmärk teha väljakul igal liinil väga heal tasemel mängu."

Järgmine U15 tüdrukud mäng toimub täna kell 18:00 Keila staadioni kustmuruväljakul. Jälgi mängu seisu jooksvalt siit: http://turniir.ee/fcelva2018/matches/31279