Fännide sõit sai vääriliselt tasutud. Foto: Jaan Naaber
8. mai  Annelinna kunstmurustaadion kell 19:00
Pealtvaatajaid: 144

FC Elva koosseis:
12-Toom , 5-Kuus,  2-Sikk, 6-Kütt, 3- Thomson, 20-Maidla (88. 16-Karro),  7- Kerro,  21- Timm ( 76. 4-Bussov) ,15-Samoilov , 14-Frei (6. 22-Avasoo (81. 10-Tani) ), 11-Laurson (64. 18-M.Kuresoo)
Pingil: 1- Lõhmus , 10- Tani, 16-Karro,, 4-Bussov, 22-Avasoo, 18-M.Kuresoo

Pühapäeval sõideti külla Tartu JK Tammeka U21 võistkonnale, keda esimeses ringis võideti kodus suurelt 5-0. Oli oodata, et vastased tahavad ennast tõestada. Mäng algaski Tammeka meeste kerge survega. Meie mehed olid veidi unised ja mitte nii valmis. Midagi ohtliku siiski
vastased korraldada ei suutnud ja Toomil tööd ei olnud. Mida mäng edasi seda rohkem elasid meie mehed mängu sisse ja tekitasid ohtlike olukordi. Vastaste võrk pandi sahisema 17. minutil kui Maidla suunas Thomsoni tsenderduse osavalt peaga tagumise posti äärde. Järgnevalt tekkis meil veel poolikuid võimalusi, kuid võrku sahisema ei pandud. Vastased suutsid korra palli posti lüüa kuid meie õnneks põrkas see sealt välja. Seisuga 0-1 külas ka poolajavile.

Poolajal meie poolt vahetusi ei tehtud ning mehed läksid oma eduseisu hoidma. Poolaja algus oli võrdne aga mida aeg edasi seda suuremaks Tammeka surve kasvas. Meie mehed hakkasid väsima kuna terve mängu tehti tugevat pressi vastastele ja see nõudis palju energiat. Vajusime
rohkem oma poolele ja kaitsesime. Tammeka teenis karistuslööke millest korra suudeti pall ka latti suunata aga jällegi põrkas see platsile tagasi. 89. minutil jäime ka vähemusse kui Tani sai punase kaardi. Sellest sõltumatult suutsime taga puhtana hoida ja punktid koju tuua.

Suur tänu kõikidele fännidele, kes sõitsid meid toetama. Kohtume 15.05 Elva Linnastaadionil.