Vutilahing Tarvastus tõi kohale 187 pealtvaatajat

FC Tarvastu ja FC Elva vaheline kohtumine oli tõeline suursündmus. Vastaseisu tegi huvitavaks asjaolu, et FC Elva treener Marek Naaris on pärit just sealt samast külast ja esindab hooajal 2012 ka FC Tarvastut. Selles kohtumises tuli täita siiski treenerirolli ja hingega elada kaasa FC Elvale. Lõppkokkuvõttes igati sõbralik tulemus, mõlemad tiimid pingutasid kõvasti ja väärisid punkti mängust.
Pealtvaatajad: 187

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus (87. Kerdo Puusalu), Karl Bussov, Veiko Haan, Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann (81. Andreas Tobreluts), Kaarel Tinn, Raido Kuus (73. Taavi Aasmäe)

HÜJK Emmaste - JK Luunja14 : 1

Jalgpallilahing, mida ootasid paljud inimesed juba terve nädala, kulmineerus väga võitlusliku mänguga.
Kohtumine algas FC Elva survega ja juba esimestel minutitel tekitati olukordi Tarvastu värava lähistel. Kui mängitud oli ligi 10. minutit, sai kodumeeskond ka esimesed rünnaku võimalused. Kevadhoolduseta väljak oli päris pehme ja konarlik, millest tulid sisse naljakad eksimused.
Vastupidiselt mängupildile asus FC Tarvastu mängu 1:0 juhtima. Eichelmanni tagasisööt kaitsjatele läks valesti ja pallile sai jaole Indrek Klein, kelle kauglöök maandus värava ristlatti ja sealt tagasi väljakule, mille Meelis Allik peaga tühja väravasse suunas.
FC Elva jätkas oma võimaluste otsimist ja vastaste eksimuste karistamist, mis õnnestus mängu 33. minutil. Tarvastu kaitsjate segaduse tõttu pääses Kuresoo silmitsi Sisaskiga, tõmbas väravavahist mööda ja suunas palli tühja väravasse. Jätkus FC Elva domineerimisel aga väravaid rohkem ei sündinud.
Teisel poolajal elavnesid ka kodumeeskonna mängijad ja tegutsesid palliga natukene kindlamalt, kuid paremad võimalused tekkisid elvakatel. Mängu parim võimalus oli Raidol, kes pääses ootamatult 1 vs 1 väravavahiga, kahjuks jäi löök nõrgaks ja Sisask suutis selle püüda. Mängu lõpus oli hea võimalus veel Mihkel Kuresool, kelle löök keris väravast napilt mööda. Korra käis pall ka FC Tarvastu väravas, kuid kohtunik oli näinud väravale eelnenud olukorras suluseisu ja väravat ei loetud. Kindlalt tegutsenud FC Tarvastu kaitset ja väravavahti üle mängida rohkem ei õnnestunud. Samaga ei suutnud vastata ka kodumeeskonna ründajad. Kokkuvõttes oli publikule ilus jalgpalliõhtu, oli pinget, väravaid ja mõlemad meeskonnad väärisid sellest mängust ka punkti.
Korduslahinguks Elvasse ootame juba üle 200 pealtvaataja.

Järgmine kohtumine juba 9. mail kell 19:00 Elva linnastaadionil Väikese karika 1/32 finaalis kohtutakse FC Aspeniga.