Abimees fännidele: Kuidas võita FC Elva fänniauto?

Annika Haasma ja Madis Valts on kaks viimati automängu lisandunud osalejat / Foto: Cristel Jakobson

Meie käest on uuritud täpsustavat infot, et kuidas ikkagi saab fännimängu ja millal selgub auto võitja!? Mõistame fännide muret ja püüame selle artikkliga tuua selgust ning rõõmu fännide südamesse. Autoloosi rong on allas poole peale jõudnud! Külasta hoolega mänge!

Esimene samm

Selleks, et üldse mängu pääseda on vaja külastada FC Elva esindusvõistkonna kodumänge. Kõige kindlam on jälgida reklaami oma kodukohas (Elva- ja Nõo vallas) plakatite näol, facebooki gruppidest, küsida sõbralt või siis külastada meie esinduse kodulehte siit.

Teine samm

Staadionile tuleks tulla kindlasti juba esimeseks poolajaks ja üles otsida FC Elva euroloosi müüvad naisterahvad. Tavaliselt jalutavad meie loosimüüjad staadionil ringi ja jõuavad kõigi soovijateni. Kui pilet ostetud tuleb vähemalt esimese poolaja lõpuni mängule jääda, õnnele loota ja kui hõigatakse automängu finaali pääsenute piletinumbrid FC Elva punase telgi juurde tulla.

Kolmas samm - võimalus võita kott FC Elva fännitoodetega

Igast esinduse mängust pääseb hooaja viimasesse mängu kaks osalejat. Lisaks on automängu pääsenutel kohe võimalus lüüa täpsuslööke ja võita kott FC Elva fännitoodetega.
Rita Vuchmanni täpsuslöögi stiilinäide esindusmeeskonna särgi võitmiseks

Neljas samm - lõpumäng

Hooaja viimane kodumäng toimub 4. novembril kell 13:00 Nike Arena Elva kunstmuruväljakul, kuhu on vaja tulla kõigil automängu pääsenutel, et lõplikult auhinna mängus osalemine kindlustada. Lõpumänguks on loosimine, kus anumas on 38 palli ja ainult 1 palli sees on võidukas kiri "Palju õnne!".