Eesti Metsameister toetab meie noori

Kui Eesti Metsameister on osa ühest suurest tervikust – Eesti metsandusest, siis Kokkuta Management on osa Eesti pallimänguspordist. Meie mõlema ettevõtmise meeskondasid iseloomustab üks lihtne soov – teha asja paremini. Kui Eesti Metsameister teab, et mets on Eesti rahva suurim väärtus, siis Kokkuta Management teab, et tublid ja pühendunud noorsportlased on meie erinevate pallimängualade rahvuskoondiste tulevik ja väärtus, mille nimel panustame üheskoos klubidega ja sinna kuuluvatesse potentsiaalikamatesse mängijatesse nõu ja jõuga.

Meil on suurim hea meel teatada, et sel korral saame Eesti Metsameistri poolt võimaldatud toetusega aidata kaasa kolme tõsise ja tööka noorjalgpalluri arengule FC Elvast, kelleks on Andreas Kiivit ja Jasper Reilson (lisaks kuuluvad U17 Eesti koondisesse) ning Kert Krillo (U16 Eesti koondis). Eesti Metsameister juhatuse liige Mart-Sander Mõts: “Ma olen kõrvalt näinud, kui keeruline on meeskonnaspordis tippu jõuda, eriti Eestis ja see on ka põhjus miks toetame Kokkuta Managementi,” selgitas ta. “Kokkuta Management pakub Eesti tulevikulootustele võimalusi, mis on igati tunnustust väärt.”

FC Elva tegevjuht Marek Naaris: ”Meil on suurim au teha koostööd ettevõtete ja inimestega, kes märkavad püüdlusi muuta organisatsioon iga päevaselt paremaks. See toetus on väga suur asi ja kindlasti aitab meie noortesse rohkem motivatsiooni süstida. Usun, et selliseid toetusi pakutakse veel, mida otse mängijate arengusse suunata. Suured tänud usalduse eest Kokkuta Managementile ja Eesti Metsameistrile!”

Kokkuta Management tänab omaltpoolt Eesti Metsameistrit, kes on võimaldanud nüüdseks juba teist aastat järjest meie agentuuri alla kuuluvatele sportlastele pakkuda lisaväärtust sportlaste motiveerimiseks ja veelgi paremaks saamisel. Loodame väga, et meie koostöö jätkub ning juba tuleval aastal leiame üheskoos võimalused panustada veelgi laiemasse klubide ringi, kes on võitnud meie usalduse ja kelle hingekirjas kuuluvate parimate pallimängusportlaste tulevik ja selle planeerimine läheb koostöös koduklubidega meile väga korda! 


Liigu kodulehele