Kagu Geodeesia OÜ on, 2010 aastast, üle Eesti tegutsev geodeesiaettevõte. Pakume kõiki peamisi geodeesiavaldkonda kuuluvaid teenuseid. Aastate jooksul oleme teinud geodeetilisi alusplaane nii eraomanikele hoonete projekteerimiseks kui ka suurtele objektidele teede- ja raudtee-ehituses.
Meie abiga on valmis ehitatud nii mõnigi raudteelõik ja rohkelt hooneid ning kommunikatsioone üle Eesti. Oma töös kasutame kaasaegset mõõdistustehnikat ja joonestusprogramme.

Kristo Käis (juhatuse liige): "Olen väga hästi kursis Eesti jalgpalli maastikul toimuvaga ja FC Elva on teinud piirkonnas järjekindlat tööd võimaluste loomisel. Koostööpartneritega liitumine oli mulle ka emotsionaalselt lihtsam, kuna kaks tütart mängivad jalgpalli FC Elva klubis. Lisaks soovin alati aidata, kui mingisugust abi vaja geodeesia valdkonnas, võimalik, et ka projekteerimis valdkonnas. Aegade sobivusel võin ka vabatahtlikuna abi pakkuda."

Marek Naaris (tegevjuht-treener): "Minul oli Kristoga kohtumine ja arutamine oli plaanis juba umbes aasta tagasi. Sellised inimesed on puhas lisaväärtus, kui esimestest sekunditest vestluses saad aru, et mõeldakse ühes suunas ja vaadatakse jalgpalli ka rohkem kui spordiala. Igaljuhul olen klubi inimestele tänulik, kes kõik koos seda keskkonda ja kultuuri arendades on loonud pinnase uute heade inimeste liitumiseks. Sellistel segastel aegadel on iga valguskiir usuks, et ka see viirus pole mitte mingi takistus vaid osa teekonnast, mis näitab meile kätte need kohad ja need inimesed, kes ka raskel ajal hüppavad või jätkavad ühist teekonda."

Vaata rohkem ettevõtte tegemiste kohta