Turniir ületas 100 võistkonna piiri


Eelmine nädal lõppes traditsiooniline Elva Cup, kus esmakordselt ületati 100 võistkonna piir ja uudse lahendusena oli 2008.a. ja 2009.a. turniiridel oli kaks taset, kus A-tasemele kutsusime kogemustega võistkonnad ja B-tase turniiridele alles alustanud või väiksemat kasvu mängijad. Lisaks andsime kõige pisemate vanuses kõikidele medalid.
Kokku osales turniiridel 1083 mängijat, kõikide turniiride peale mängiti kokku 293 kohtumist ja löödi 854 väravat.

FC Elva võistkondadest olid kõige edukamad 2005.a. ja nooremad poisid, kes võitsid kulla. Hõbedaga lõpetasid turniiri 2004.a. sündinud tüdrukud ja 2009.a. poisid said B-tasemel hõbedased medalid. Lisaks teenisid pronksid 2009.a. poisid A-tasemel ja kolmanda koha medalid riputati kaela ka 2007.a. noortele.

Turniiri aitas lisaks klubi töötajatele korraldada 16 vabatahtliku, kellel olid erinevad rollid väljakumeistrist kuni meedikuni. Eilsel Esiliiga B mängul said kõik vabatahtlikud tänukirjad!
Kätriin-Elise Pahva, Anti Ivaste, Ketlin Štšerbakov, Marleen Mälk, Henri Härm, Kaisa Liina Keps, Kaisa Kruus, Ayrton Mägipõld, Karin Väljaots, Taavi Jakobson, Artur Lõhmus, Rena Toming, Sofa Matvejev, Christina Vink, Marju Hurt, Rain Suits

Kõva töö tegid ka meie kohtunikud, kes innovatiivse turniiri fännideni aitasid tuua. Interneti vahendusel elas mängudele kaasa 2890 toetajat!

Täname kõiki koostööpartnereid:

Elva linn, www.globalsoccerstore.com, Turniir.ee, Nike, Puka vald, Palupera vald, Pubi "Vapper Mäger", Särka Sport

Tulemused 2016