Eelmise aasta üks silmapaistvamaid Robin-Mathias Müür, kes on mitmel välisreisil juba osalenud / Foto: FC Elva

LAAGER ON VÄLJAMÜÜDUD! 

Osalejad max 50 (klubide lõikes)

Tunnustame kõikide klubide tööd noortega ja lisame mängijate nime järgi klubi ning tema praeguse treeneri. 

Tuletame meelde, et parimad valitakse 2019-2020 aasta programmi, mille raames on võimalus käija lisaks oma klubijalgpallile tippkogemusi hankimas.

Nime näide: 1. Marek Naaris (FC Tarvastu, Zurab Kvaratshelija)

  1.  Kregor Kalvik (Harju JK, Indrek Nuuma ja Urmo Timusk)
  2.  Ewert Laidma (Harju JK, Indrek Nuuma ja Urmo Timusk)
  3.  Joosep Lille (FA Tartu Kalev, Kalmer Kaasik)
  4.  Andrus Eek (FC Elva, Andrus Meinart)
  5.  Karl Hendik Koddala (FC Elva, Kauri Käos)
  6.  Marten Saarik (Harju JK, Indrek Nuuma ja Urmo Timusk)
  7.  Kaur Kruuse (FC Elva, Marek Naaris)
  8.  Kristofer Virkus (FC Tiigrid Viru, Sven Elenurm)
  9.  Kaur Kesalo (Viljandi JK Tulevik, Janar Õunap)
  10.  Ferry Liigand (Tõrva JK, Kalmar Laas)
  11.  Andres Kiisel (FC Tiigrid, Sven Elenurm)
  12.  Roven Juhanson (FA Tartu Kalev,  Kalmer Kaasik, Maiko Tamme)
  13.  Jakob Käis (FC Nõmme United, Norman Põder, Argo Käis)
  14.  Otto Käis (FC Nõmme United, Priit Toomingas, Argo Käis)
  15.  Hugo Sõnitsar (FC Nõmme United, Norman Põder)
  16.  Steven Markus Tamm (FC Nõmme United, Norman Põder)
  17.  Sten Ove Mihelson (FC Nõmme United, Norman Põder)
  18.  Joosep Jõendi (FC Nõmme United, Priit Toomingas)
  19.  Sander Alamaa (JK Tallinna Kalev, Taavi Viik)
  20.  Kristjan Kruus (FA Tartu Kalev, Kalmer Kaasik, Maiko Tamme)
  21.  Kaarel Ruus (FC Nõmme United, Norman Põder)
  22.  Marcus Pariots (FA Tartu Kalev, Kalmer Kaasik, Maiko Tamme)
  23.  Thor Alunurm (FC Nõmme United, Norman Põder)
  24.  Taavet Daum (JK Tammeka, Ervin Laaneots)
  25.  Hendrik Sulg (Tartu FC Helios, Urmo Viickberg)
  26.  Jaan Armi (Tartu FC Helios, Urmo Viickberg)
  27.  Madis Armi (Tartu FC Helios, Urmo Viickberg)
  28.  Remo Ütsik (FC Tarvastu, Henri Sammul)
  29.  Fredy Varatu (Harju JK, Indrek Nuuma ja Urmo Timusk)
  30.  Märt Savimägi (FC Elva, Marek Naaris)
  31.  Samuel Peäske (Harju JK, Raimo Leosk)
  32.  Andreas Looskari (FC Elva, Andrus Meinart)
  33.  Kaur Antson (FC Elva, Andrus Meinart)
  34.  Robert Meinart (FC Elva, Andrus Meinart)
  35.  Markus Kesa (Harju JK, Indrek Nuuma)
  36.  Marcos Allekõrs (FC Santos, Timo Afanassjev)
  37.  Karmin Kraaner (Harju JK, Margus Martsep)
  38.  Sander Rebane (FC Santos, Timo Afanassjev)
  39.  Markus Mängel (FC Santos, Timo Afanassjev)
  40.  Armin Vaher (Viljandi JK Tulevik, Janar Õunap)
  41.  Rasmus Vuks (Rae Spordikool, Martti Pent)
  42.  Kaspar Vuks (Rae Spordikool, Martti Pent)
  43.  Romet Leppik (Rae Spordikool, Martti Pent)
  44.  Hugo Tõnn Lõhmus (Kuusalu Kalev, Eeva-Maria Jõesalu)
  45.  Risto Koik (Rae Spordikool, Martti Pent)
  46.  Taavi Suurtee (FC Elva, Marek Naaris)
  47.  Hendrik Visk (FA Tartu Kalev, Kalmer Kaasik)
  48.  Harold-Aron Kangur (FC Elva/FA Tartu Kalev, Kalmer Kaasik)
  49.  Remon Pill (Rae Spordikool, Martti Pent)
  50.  Marten-Chris Paalberg (Andre Paabut, Pärnu JK Vaprus)