Tüdrukud kohtusid neljandas liigamängus tugeva Tartu SK10-ga


Foto: Liina Ivask/ Nike tüdrukute jalgpallipäev

29. mail kell 17:00 Rannu staadion - Rannu alevik, Rannu vald, 61120 Tartumaa

FC Elva (T-00) - Tartu SK10 Premium (T-00) 0:6 (0:3)

Väravad: 4., 39., 48., 53., Renita Roopalu, 5., 58. Anastassia Berazovskaja
Hoiatused: 20.Merle Lessing
Peakohtunik: Andris Altsaar
Abikohtunikud: -
Pealtvaatajaid: 20

FC Elva: 24-Rehme, 69-Tolk, 28-Ujamägi, 22-Reisbich, 3-Lessing, 74-Käos, 10-Jesin, 5-Ots
88- Sammul, 47-Lemberg, 17-Piibar, 2-Guselnikova, 4-Tuhkur.

Treener Andres Bõkarev: "Uurides vastase tausta, oli selge, et tegemist on väga tugeva tiimiga. Ennem meie mängu oldi löödud kolme mänguga 25 väravat ja neile mitte ühtegi. Midagi lihtsat oodata ei olnud. Poolaja alguses pani SK 10 tugeva surve peale ja see kandis ka vilja. Juba neljandal minutil löödi nurgalöögist 1:0. Vastane jätkas surumist ja kohati oli meil raske isegi üle poole väljaku saamisega. Esimesel poolajal veel kaks väravat SK 10 poolt.
Teine poolaeg algas sealt, kust esimene lõpetati: vastane surus väga tugevalt ja meie põhiülesandeks oli kaitses tugevalt mängida ja klaarida ohtlikke momente. SK 10 sai oma tahtmise ja taaskord sahistati meie väravavõrku. Seis juba 0:4. See rahustas ka mängu ja saime meiegi omi võimalusi ja suutsime palli hoida ja võimalusi tekitada. Jätkus pingevaba mäng, kuni poolaja lõpuni. Siiski õnnestus veel kaks palli enda värava võrgust välja korjata. Mängu lõpptulemus 0:6 räägib juba enda eest, kui tugeva vastasega oli tegu!"

Killu Tolk: "Kohe alguses oli teada, et tuleb karm mäng, kuna mäng toimus liiga liidriga. Vastased olid väga tugevad ning väga kogenud. Nad mängisid meid oma söötudega üle ja tekitasid endale väga häid väravavõimalusi, mis ka realiseeriti!"

Merle Lessing: "Kahjuks oli meil paar põhimängijat puudu, mis raskendas oluliselt mängu. Mäng oli väga raske!"

Angeelika Ots: "Sk10-ga oli väga tore kohtumine. Nad on väga tugevad vastased. Eelmine aasta, kui meie alustasime liigat kaotasime neile 10:0, kuid seekord vaid 6:0. Nagu öeldakse, siis oma vigadest õpitakse! Loodan, et järgmine kohtumine nendega on sama vapustav ja me võidame.."

Liigatabel

FC Elva järgmine mäng võõrsil toimub kolmapäeval, 4. juunil kell 20:00 Nõmme Kalju FC (T-00) võistkonnaga.