CT Grupp toetab klubi 9-kohalise väikebussigaJuba eelmisel aastal alguse saanud koostöö, kus treenerid said kasutada ettevõtja väikebussi, sai nüüd veelgi suurema hoo sisse! CT Grupi juhataja Priit Värvi initsiatiivil ja soovil lisati bussile FC Elva embleemid. Lisaks bussipartnerlusele on CT Grupi juhataja tegemas järelvalvet ka klubi ehitataval Elva kunstmuruväljakul.
"Selline koostöö on lihtsalt suurepärane viis aidata klubil võistlusõitude kulusid kokkuhoida. Rääkisin mõned päevad tagasi meie sõprade Vändra JK Vapruse esindajaga ja nemad tegid kõikide oma võistkondade eelmise hooaja sõidud just selliste bussidega. Meie puhul kui esindus välja jätta, siis tuleks sellise teema juurde vaikselt liikuda, kuna väljaku ehitus nõuab paremat kulude majandamise strateegiat. See on üks võimalus kuidas koostöös lastevanematega tuhandeid aastas kokku hoida!" oli Naaris partnerluse arengu üle uhke.

"Klubi pingutab kõvasti, et noortele võimalusi pakkuda ja see oli hetkel meie poolt parim lahendus, kuidas toetajate ning partnerite ringi astuda. Lisaks mängib minu tütar jalgpalli, mis teeb koostöö veelgi loogilisemaks." selgitas koostöö tagamaid Värv