FC Elva - Welco JK Elekter (Eesti karikas 1/32 finaal) Live

Kohe lüüakse pall mängu siin Elva Linnastaadionil, kui vastamisi lähevad FC Elva - Welco JK Elekter(Eesti karikas 1/32 finaal). Varasemates mängudes on FC Elva olnud Welcoga hädas, mida toob tänane õhtu, näeme peagi!
25.07.12 Eesti karikas 1/32 finaal, Elva linnastaadion
FC Elva - Welco JK Elekter 6:1 (4:1)
Väravad: 20. Raido Kuus, 40. Kütt, 42. J.Kuresoo, 45., 78. Tinn, 89. Kerro - 33. Nurme
Hoiatused: 7. Maasikmäe, 83. Suurmets - 70. Kütt
Kohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunik: Alik Säde,
Pealtvaatajad: 195

FC Elva: Arvo Käkk (46. Ergo Leppik), Karl Mark, Karl Bussov, Veiko Haan, Veiko Kütt, Henry Eichelmann, Jürgen Kuresoo, Kaarel Tinn, Raido Kuus (74. Kerdo Puusalu), Taavi Aasmäe (46. Tarmo Kerro)

Welco JK Elekter: Lauri Särak, Juri Avdonin, Edgar Pau, Andreas Lunge, Heiko Sallok (68. Lubi), Hans Christian Maasikmäe, Laur Nurme (55. Risko Majas), Villem Lõbu (55. Ragnar Suurmets), Andres Reiljan, Marti Pähn, Ervin Reynaldo Piirsalu

Ülekande tõi teieni Kristjan Moorast

Ja kõlabki kohtuniku lõpuvile, 6:1 on FC Elva selle mängu võitnud ja pääseb edasi järgmisesse ringi. Nüüd tuleb oodata juba uut vastast!
89´ Väraaav!!!! J. Kuresoo purjetab taas paremalt äärelt läbi, väravavahiga 1-1le, söödab viimasel hetkel Kerrole ja Kerro lööb selle kindlalt ära, 6:1 FC Elva on juhtimas!
87´ Welcol võimalus lüüa üks tagasi, paremalt terav löök, napilt postist mööda
83´ Kollane kaart Welco mängijale Suurmets
78´ Väraaaav!!!  Kerro võitleb ja kavaldab kaitsja üle vasakult äärelt, söödab Tinnile, kes lööb ja pall leiab tee väravasse, täpne löök paremasse nurka.
74´ Elva vahetab, välja Raido Kuus, teda asendab Kerdo Puusalu
70´ Penalti Welco kasuks, kollane kaart Kütile... lööma läheb penaltit Pähn, lööb paremasse nurka, Leppik püüab selle palli, super töö väravavahilt!
69´ Pall leiab taas tee Welco väravasse, kuid Eichelmann oli jõudnud eelnevalt suluseisu jääda
Welco teeb järjekordse vahetuse, väljakult lahkus Sallok, mängu tuli tema asemel Lubi
Welco JK Elekter on enda poolele ära vajunud!
61´ Eichelmann pääseb taas 1-1le väravahiga, taas jääb peale väravavaht.. nüüd karistuslöök paremalt, terav pall kasti, väravavaht puhastab
59´ Eichelmann pääseb väravahiga 1-1le, väravavaht tõrjub, Raido Kuus üritab tõsta üle väravavahi, pall lendab üle värava
56´ J.Kuresoo keerutas karistusalas, lööb kui paraku napilt väravast mööda
55´ Welco teeb kaks vahetust, lahkuvad Nurme ja Lõbu, neid asendavad Suurmets ja Majas
50´ FC Elval hea võimalus eduseisu suurendada, terav tsenderdus äärelt, kuid Raido Kuus ei ulatu pallini, see läks napilt
Pooleajal on teinud FC Elva ka 2 vahetust, mängust lahkusid Käkk ja Aasmäe, neid tulid asendama Leppik ja Kerro!
Teine poolaeg on alanud!

Värsked andmed ütlevad, et Elva Linnastaadionil on mängu jälgimas 195 pealtvaatajat!
Kõlab poolaja vile, 4:1 on kodumeeskond FC Elva mängu juhtimas!
45´ Väraaav!!!  Peale Welco ebaõnnestunud karistuslööki, nõelab Elva tervalt, J. Kuresoo saab pall ees omaks, lükkab selle edasi Eichelmannile, sealt edasi Aasmäele, tema omakorda edasi Raidol, kes teeb viimase puute Tinnile, kes kindlalt selle ka väravaks vormistab, 4:1 Elvale
42´ Väraaav!!!   Jürgen Kuresoo soolo, purjetab vasakult äärelt kahest mängijast mööda, liigub palliga keskele ja lööb värava esimesse nurka, meisterlik värav.. 3:1 FC Elva kasuks.
40´ Penalti... FC Elva kasuks, seda läheb sooritama Kütt..hoojooks ja Kütt lööb selle kindlalt värava vasakusse nurka.. Väraaaav!!!  2:1 Elva juhib!
35´ Welco sai väravast indu juurde, teenib nüüd ohtlikust kohast karistuslöögi... hoojooks.. löök.. Käkk püüab selle kindlalt
33´ Väraaav!!!  Bussov vahetab ohtlikult oma värava all äärt, Nurme (endine FC Elva mängija) lõikab palli vahelt, pääseb 1-1le Käkkiga ja lööb selle kindlalt ka ära, mänguseis on 1:1
31´ Raido Kuus lööb kasti tagant ohtlikult, Särak toob alt nurgast palli ära, super tõrje
29´ Karistuslöök FC Elva kasuks, otse keskelt, see on Tinni koht... Tinn keerutab aga napilt üle värava
28´ Mäng korraks rahunenud!
23` Welco nurgalöök, taas terav pall alla, kaitse puhastab, nurgalöögid on Welcol siiani olnud kõige ohtlikumad
20´ Väraaaav, FC Elva on asunud mängu juhtima 1:0, vasakult äärelt lükkab J. Kuresoo palli värava eest läbi, esimesena jõuab pallini, Raido Kuus, kes lükkab palli kindlalt väravasse
Welco häälekad fännid, keda on siia kogunenud umbes 30, teevad võimsat lärmi!
12´ Käib võitlus keskväljal, mõlemad meeskonnad üritavad midagi luua, siiani eduta
9´ Welco nurgalöök, pall ohtlikult karistusalasse, Käkk tõrjub karistusalast välja rusikatega
7` Kohtunik näitab mängu esimest kollast, selle saab Welco mängija Maasikmäe
4` Pall käib esimest korda Welco väravas, kuid kohtuniku lipp tõuseb, eelnevalt oli suluseis
1´ Mäng algas
Tere tulemast Elva Linnastaadionile vaatama mängu FC Elva - Welco JK Elekter (Eesti karikas 1/32 finaal)!