Esindus alustas ettevalmistust kaotusega (Galerii!)

            Väravalööja Remi Kõivik tähistamas/Foto: Cristel Jakobson

Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatud Taliturniiril kaotas FC Elva esindusmeeskond sõprusmängus skooriga 1:3 Tallinna Kalevi esindusele.

Käimasoleva aasta ettevalmistusperioodi esimene mäng pakkus küllaga põnevust. Mõneti eksperimentaalne koosseis nii meie kui ka Premium Liiga meeskonna Kalevi poolt väärisid teineteist.
Mäng algas võrdselt, mõlemad meeskonnad kõigutasid taga palli ning otsisid pikkade söötudega ründajaid. Tallinna meeskond oli tihti meie karistusalas, kuid pealelööke raami ei tehtud. Hoopis Elva ja Nikita Karasjov sai suurepärase söödu vastase kaitseliini taha, kuid väravavahi meisterlikkus hoidis värava puhtana.  38. minutil teenis Kalev penalti, mis kindlalt realiseeriti.

Teisel poolajal oli palliga rohkem meie meeskond. Jälgiti mänguplaani ning loodi võimalusi, 57. minutil skooris Remi Kõivik suurepärase kauglöögi ning viigistas seisu. Pealinna sats realiseeris omakorda suurepäraselt karistuslöögi ning kümmekond minutit enne lõppu vormistati lõppseis.
Pealtnäha negatiivsest mänguseisust saame ainult edasi minna.

JK Tallinna Kalev - FC Elva 3:1 (1:0)
38. pen. Kevin Rääbis, 69. Daniil Ševjakov, 78. Brandon Bachmann - 57. Remi Kõivik

Hoiatused: 49. Ronald Matvienko - 38. Martin Thomson, 53. Karl Bussov
Peakohtunik: Mart Martin

Kalev: Karl-Andre Vallner (46. Stiven Raider), Deniss Maksimenko, Steve Kingue (46. Ronald Matvienko), Kaspar Laur, Daniil Ševjakov, Andreas Raudsepp (46. Mikk Kruusalu), Roger Lee (71. Martin Vetkal), Reinhard Reimaa, Mark Petrov (46. Kenert Anniste), Brandon Bachmann, Kevin Rääbis (46. Kevin Sanchez).
Varus: Stiven Raider, Kevin Sanchez, Ronald Matvienko, Mikk Kruusalu, Kenert Anniste, Martin Vetkal.

Elva: Arvo Käkk (46. Karl Kruus), Remi Kõivik, Veiko Kütt (46. Naatan Siimeon Tamm), Martin Thomson, Henri Härm (46. Karl Bussov), Kaarel Tinn (46. Deniss Samoilov), Paul-Felix Frei, Markus Lokk, Nikita Karasjov (46. Ats Joandi), Jürgen Kuresoo, Andreas Kiivit (46. Tarmo Kerro).
Varus: Karl Kruus, Naatan Siimeon Tamm, Karl Bussov, Deniss Samoilov, Tarmo Kerro, Ats Joandi, Kristo Kolesnitšenko.

FC Elva esindusmeeskond mängib järgmise mängu juba 19. jaanuaril, kui EJL jalgpallihallis kohtutakse sõprusmängus Viljandi JK Tulevikuga. Mängu avavile pealinnas 13:10! Tule toeta omasid ka kodust kaugel!