Esindus lõpetas halliturniiri kaotusega

            Esindus eelmise hooaja mängus Levadia vastu/Foto: Cristel Jakobson

FC Elva esindusmeeskond mängis Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatud Talituriiril enda viimase viienda mängu, mis kaotati Kuressaarele 0:4.

Koosseis:

Kasutaja FC Elva foto

Reede õhtul peetud mäng algas hiilivalt, Elva hoidis palli, aga Kuressaare oli rünnakutel ohtlikum. 16. minutil asusid Kuressaare mehed mängu juhtima, 20. minutil oli seis juba 0:2. Meie mehed ei andnud alla ning parandati enda mängu.

Teine poolaeg oli võrdne, Kuressaare oli rünnakul ohtlikum, kuid palliga mängisid meie mehed pisut rohkem. Kahjuks ei tekitanud Elva mehed vastasele erilist peavalu, hoopis saarlaste kontrarünnakud olid ohtlikud. Mängu lõpu poole tüürides lõi Kuressaare veel kaks väravat, meie meeste passiivsus kaitses kulmineerus viimase minuti kahe väravaga.