Esindus võõrsil alla ei andnud ja tõi Viljandist võidu koju

Foto: Cristel Jakobson/ pilt illustreeriv XXXII voorus alistas FC Elva esindusmeeskond võõrsil Viljandi JK Tulevik ll tulemusega 2:4. Viljandi võrku sahistasid Raido Kuus, Paul-Feliks Frei ja vahetusest sekkunud noor ründaja Kristo Kolesnitšenko, kellel õnnestus pall kahel korral võrku lüüa.
1. oktoober kell 13.00 Viljandi linnastaadion
Viljandi JK Tulevik ll - FC Elva 2:4 (1:2)
Väravad: 45. 64. Rüütel - 30. Raido Kuus, 37. Paul-Feliks Frei, 72. 88. Kristo Kolesnitšenko
Pealtvaatajaid: 45

FC Elva koosseis:
1-Käkk, 5-Härm(74.3-Bussov), 6-Kütt, 9-Joandi, 18-M.Kuresoo, 8-Tinn, 7-Kerro(89. 11-Tammeorg), 14-Frei, 4-Kuus, 17-J.Kuresoo, 20-Maidla(64. 19-Kolesnitšenko)
Varus: 12-Toom, 2-Saal, 19-Kolesnitšenko, 11-Tammeorg, 3-BussovVäravate video:
Foto: Diana Jesin/pilt illustreeriv Mängu parim oli otseloomulikult  noor ründaja Kristo Kolesnitšenko, kes oma võimalused realiseerida suutis ja lõpuks FC Elva võidule tõi. Samuti on Kristo Esiliiga B noorim väravalööja, kui lõi oma esimese värava olles ise vaid 15-aastane.

Mängujärgsed kommentaarid:

Ründaja Kristo Kolesnitšenko:

"Mäng oli enamus ajast meie valduses, läksime kahe väravaga juhtima ning oma vigadest lasime kaks tagasi lüüa. Kui ma mänguplatsile tulin, siis suutsin realiseerida kaks võimalust ja seejärel lahkusime Viljandist 3 punktiga."

Peatreener Kaido Koppel:
"Jäin tänase mänguga rahule. Palliga mängides näidati mitmekülgset rünnakut ja lisaks neljale löödud väravale oli meil päris palju võimalusi mida me ära ei kasutanud. Mängus oli siiski üks raske periood mis oleks võinud saatuslikuks saada. Peame edaspidi rasked perioodid väiksemate kadudega üle elama."

Järgmisena sõidab meie esindusmeeskond külla  Raasiku FC Jokerile. Kodustaadionil võib meie mehi mängimas näha juba 23. oktoobril, kui vastaseks on meie naaber Tartu JK Welco.

Näeme staadionil!