Esindusmeeskond võttis vajaliku võidu (VIDEO!)

Kasutaja FC Elva foto
                FC Elva Kalevi vastu enne avavilet/Foto: Kayvo Kroon

Esiliiga 32. voorus alistas FC Elva esindusmeeskond koduväljakul Tallinna Kalevi U21 meeskonna tulemusega 1:0.

Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Viimaseid voore võtame ühe mängu kaupa. Proovime saavutada parimat tulemust ja eks siis näis, mis olukorras oleme hooaja lõpuks."

Seekord jagas enda mõtteid Martin Thomson: "Ees on ootamas mäng kõrgelt motiveeritud Kalevi võistkonnaga, kes tahab kindlustada oma 7ndat kohta ning pääseda seega üleminekumängudest. Elvas mängides ei ole aga ühelgi vastasel kerge ning üritame teha kõik endast oleneva, et kodupublikule positiivseid emotsioone pakkuda."

Külaliste treener Daniel Meijel: "Peame pühapäeva hommikul bussi vajaliku arvu mängijaid kokku saama, edasi võimaluse korral juba Elvas lahing anda."

LÄKS!

FC Elva koosseis mänguks

Kodumeeskond alustas mängu näljasemalt, pall oli Elva käes ning Kalev pidi enamjaolt vaid pikka palli mängima. Poolaja keskel läks mäng tuliseks: Ats Joandi vajutas palli ristnurga suunas, aga pall põrkas posti ning siis omakorda teise posti. Omakorda reageeris lahtisele pallile Tarmo Kerro, kelle pealelöögi tõrjus väga väikese distantsi pealt vastase väravavaht.
Mõned minutid hiljem võitis Ats õhuvõitluse ning suunas palli Jürgen Kuresoole, kes lajatas enda löögi taaskord posti, aga jätkuolukorras lõi Paul-Feliks Frei värava ees lahtise palli kindlalt võrku. Esimesel poolajal märkimisväärselt enam midagi ei toimunud.

Teisel poolajal haaras ohjad Kalev, mängiti palliga ning enda mäng suruti peale. Meie meestel olid mõningad olukorrad kasutada, kuid ei suudetud eduseisu kasvatada. Kalevi tugev surve teisel poolajal siiski suuremat ohtu ei kujutanud ning ohtlikke pealelööke tallinlased ka Elva väravale ei sooritanud.
Lõpuvile ning kolm punkti jäid Elvase!

FC Elva esindusmeeskond mängib oma järgmise mängu 20. oktoobril kodus, kui võõrustatakse rivaale Tartust FC Santost! Mängu avavile Elva linnastaadionil kell 13:00! Tule toeta omasid!