27.09.2015 kell 16.00, Tabivere Gümnaasiumi st
Tabivere RSK v. FC Elva II 4:1 (3:0)

27. Tarmo Veskioja, 33., 89. Eduard Kovbasnjuk, 45+1. Marko Meripuu - 65. Raido Kuus

Mängu kokkuvõte:
Mängus Tabiverega läksid kõik asjad järjekordselt nii nagu polnud plaanitud. Kuigi mängu alguses hoidsid FC Elva II mängijad ilusti palli ja võtsid ülesse ilusaid rünnakuid, vaheldusid need head perioodid suuremate langustega, kus mängijad tegid vigu, mis andsid vastasele mitmeid võimalusi väravate löömiseks. Üks-ühele olukorrdi jätsid kasutamata, nii Tambet Türk, Raido Kuus, kui ka Gennadi Judin. Vastukaaluks aga kasutasid vastased ära meie väravahi kaks eksimust, et minna esimese poolaja keskel 2:0 juhtima. Kuigi Remi Roosmann oli eelmises mängus väga hea, siis selles mängus läbilastud eksimused ilmestasid kogu võistkonna ebastabiilsust. Poolaja lõpus lasti vastastel paremast äärest läbi murda ja minna puhkepausile mindi koduvõistkonna 3:0 eduseisus.

Teisel poolajal kõikuv mängupilt jätkus. Siiski sai Elva peale kiiret karistuslöögi lahtimängimist palli vastase karistusalasse, kus enda võimaluse kasutas ära Raido Kuus. Hea söödu andis Hans Hendrik Karro, kes oli selles mängus duubelvõistkonna silmapaistvaim mängija. Värav andis FC Elva mängijatele uut hingamist ja prooviti ohustada mitmeid kordi veel vastase väravat. Selle tulemusena lõi Ainar Ivaste palli latti. Sellest kõigest jäi aga väheseks ja hoopis vastased said mängu lõpus ühe värava lisaks, kuna olime liikunud suurte jõududega rünnakule ja vastased kasutasid kontrarünnaku tulemuslikult ära. Lõppseisuks 4:1 Tabiverele.