FC Elva Indoor Cup´i viimased nädalavahetused tõid koduvõistkonnale mitu poodiumikohta!


Foto: Karina Kompus / FC Elva võidukas meeskond 

17.-18. detsember ja 7.-8. jaanuar toimusid turniirid 1998.a, 2003.a- ja 1999.a poistele ning meestele. Neljast turniirist kolmel jõudsid FC Elva võistkonnad kahe parema sekka. 1998.a poisid saavutasid teise koha, 1999.a poisid saavutasid samuti teise koha ja FC Elva meeskond võidutses esimest korda koduturniiril. 

Mehed

Tasavägiste mängudega kulgenud turniiril pääsesid nelja parema hulka FC Elva, FC Tarvastu, FC Lootos ja FC Pärna. Esimene poolfinaal kulges väga pingeliselt ja Kaarel Tinni imeline löök otsustas mängu saatuse 30 sekundit enne normaalaja lõppu. Teises poolfinaalis ei andnud FC Lootos võimalust FC Pärnale võites kohtumise 6:1. Kolmanda koha mängus oli FC Tarvastu energiast tühi ja FC Pärna võitis pronksi tulemusega 3:1. Kullaheitluses ei andnud seekord FC Elva võimalust FC Lootosele ja seljatas vastase 4:1. 


1999

Turniiril osales seitse võistkonda, kes kohtusid omavahel korra. Kõige edukamalt esines JK Tammeka Valge, kes edestas FC Elvat ja JK Merkuur-Juuniorit. 


Pildid turniirist

2003

JK Merkuur-Juunior oli jällegi kõigist võistkondadest selgelt parem ja võitis finaalis tulemusega 6:0 JK Tammeka. Kolmanda koha mängus oli Valka BJSS parem FC Santosest 4:2. FC Elva võistkonna teekond lõppes veerandfinaalis,  just Valka BJSS suutis meie poisid alistada. Kokku osales turniiril 10 võistkonda.


Pildid turniirist

1998

Selle vanuseklassi poiste turniiril osales seitse võistkonda. Nendest kolm võistkonda pani välja FC Elva. Esikoha võitis Tallinna JK Legion, teine koht kuulus FC Elvale ja kolmandaks tuli JK Tammeka esindus. 


Pildid turniirist

Järgmisel nädalal toimuvad 2001.a- ja 1997.a poiste turniir. Täpsemat infot leiate FC Elva Indoor Cup´i lehelt.