FC Elvat tunnustati tehtud sammude eest kahel päeval järjest

Foto: Triin Värv / Vasakult teine Jaanus Aal (Enics Eesti AS) ja kolmas Priit Värv (C.T. Grupp OÜ). Mõlema ette resümees mainiti mitmel korral tugevat sidusust FC Elvaga. Parima tööandja kategoorias leidis mainimist ka meie partner Promens AS. Täname teid selle panuse eest!

Kolmapäeval Tallinnas Siseministeeriumis toimunud üritusel sai FC Elvale kvaliteedimärgise "Vabatahtliku Sõber". Eile kutsuti FC Elva galale, kus selgitatud Tartu maakonna 2016. aasta parimad ettevõtted, mittetulundusühendused, nende tegevuse toetajad ning aasta vabakondlased. 

Esimene spordiorganisatsioon, kes taotles "Vabatahtliku Sõber" märgist

Märgise andis üle Eesti Külaliikumine Kodukant ja Siseministeerium. Tunnustamine oli Hanno Pevkuri viimane ametikohustus. Oli hea näha kuidas rahvas saalis hindas tema ametiaega pika aplausiga.

Positiivne oli, et endine siseminister oli väga hästi kursis meie klubi tegemistega ja soovis edu Esiliigas. Soovime Hannole samuti edu uutes tegemistes ja oled FC Elvas alati oodatud külaline.

Kvaliteedimärgi saavad organisatsioonid kellel on selgelt paigas vabatahtlike kaasamine, koolitamine, rakendamine ja tunnustamine.

See on kogu klubi jaoks suur tunnustus meie kõigi tehtud töö eest. Samuti on see kohustus oma kvaliteedimärgi nimel veelgi rohkem areneda ja õppida.

Allikas: FC Elva

Meie partnerid ENICS Eesti AS ja C.T. Grupp OÜ tunnustati oma kategoorias parimateks


24. novembril toimus Athena keskuses tänuüritus, mille raames kuulutati välja kolme sügisel toimunud konkursi parimad. Tunnustamisele kandideeris MTÜde hulgas ka FC Elva, kes märgiti tunnustamiseks ettevõtjate või omavalitsuste poolt. Klubi tänab organisatsiooni, kes märkas meie tegevust oma piirkonnas.

Tartumaa Ettevõtluse auhinna konkursi käigus selgitati välja tublimad ettevõtted kolmes kategoorias:


Tartumaa suurim investeerija 2016 – Enics Eesti AS
Tartumaa parim tööandja 2016 - Lasita Maja Production AS
Tartumaa edendaja 2016 – C.T. Grupp OÜ

Loe lähemalt Tartunaa ettevõtluskonkursi kohta siit.

Tartumaa 2016. aasta vabakonna konkursi raames tunnustati kolme kategooria parimaid:


Aasta mittetulundusühendus on Tartu Toidupank
Aasta vabakondlane MTÜ Sibulatee eestvedaja Liis Pärtelpoeg
MTÜ tegevuse toetajana tunnustati Mäksa valla tegevust.

Mille eest neid tunnustati ning kes veel nominentidena ära märgiti, sellest saab lugeda siit. 

Iga kategooria parimad said tänuauhinnaks Tartumaa kontuuriga kella. Terviklik Tartumaa ilmneb, kui kõik 6 auhinnakella kõrvuti asetada – iga kell on osa tervikust ja sümboliseerib koostegutsemist, üksteisega arvestamist ja ühiseid saavutusi Tartumaa edendamisel ja arendamisel. Igal kella saajal on olnud selles protsessis oma roll ja auhind on meeldetuletus ja tänu selle panuse eest.

Kella kontseptsiooni ja ka kella enda pani kokku Loo-Loo, mis on Tartu Ärinõuandla toel alustanud ettevõte.

Artikkel: Tartumaa Ärinõuandla, 25. november 2016