FC Hell Hunt alistati tulemusega 4:1, Jürgen Kuresoolt kolm väravat

Kolmapäeval pidas meeskond Eesti karika 1/64 finaalmängu, milles võideti III-liiga põhja tsooni võistkonda FC Hell Hunt skooriga 4:1. Väravad Jürgen Kuresoo kolm ja Henry Eichelmann korra.
Pealtvaatajad: 22

FC Elva: Ergo Leppik, Kerdo Puusalu (46. Oliver Käkk), Karl Bussov, Veiko Haan, Veiko Kütt, Mihkel Kuresoo, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann, Kaarel Tinn, Taavi Aasmäe, Tarmo Kerro

Meeskond alustas teekonda karikafinaalile, esimene mäng toimus Tallinnas ja vastaseks oli FC Hell Hunt. Kohtumine toimus kunstmurul, mis polnud enam harjumuspärane elvakatele, pall liikus palju aeglasemalt ja tänu sellele muutus mäng ka närvilisemaks.
Esimesest minutist pandi Huntide väravale surve, kuid mitme nurgalöögi järel, ei suudetud skoori avada. Hundid kosusid ja hakkasid ise ka momente tekitama, mõned olid isegi väga ohtlikud, kuid väravani ei jõutud.
17. minutil viis J. Kuresoo elvakad juhtima, eeltöö väravale Tinnilt. Jätkus FC Elva domineerimine, aga Hundid nõelasid ka teravalt.
45. minutil viigistasid võõrustajad mänguseisu, kui kastis sai vabalt löögile Polberg, kes palli Leppiku kaitstud väravasse toimetas.
Teine poolaeg algas FC Elva survega, väravaolukordadeni ei jõutud. Hundid ärkasid uuesti ja tekitasid pikkade söötudega segadust.
57. minutil viis J. Kuresoo elvakad taas ette ja see värav oli FC Hell Hunti mängijatele juba liiast. Järjest suuremate jõududega tulid võõrustajad rünnakule ja tänu sellele tekkis palju ruumi Elva kiirematele mängijatele. Mitmel korral pääsesid headelt kohtadelt löögile J. Kuresoo ja Eichelmann.
77. minutil lõi J. Kuresoo oma kolmanda värava selles mängus ja ühtlasi hooaja esimese hattricki.
80. minutil skooris Eichelmann, kes oli jätkuvalt väga heas hoos väravate löömisel. Seekord tõstis ta palli üle vastu liikunud väravavahi lõppseisuks 4:1.

Järgmine karikamäng toimub 22. august kell 18:00 Elva linnastaadionil ja vastaseks võistkond, keda FC Elva III-liigas võita ei suutnud. Nimelt võeti loosirattast vastaseks Welco JK Elekter. Tõotab tulla taas väga huvitav kohtumine, sest on oodata mängule ka ligi sadat külalisvõistkonna toetajat.