Hea mäng FC Puuma vastu punkte ei toonud

FC Elva ohustas FC Puuma väravat järeleandmatult ja järjepidevalt, aga väravat ei suudetud lüüa ja FC Puuma kasutas oma võimalused maksimaalselt.
3. juuni Elva Linnastaadionil kell 19:00
FC Elva - Tallinna FC Puuma 0:2 (0:1)
Väravad: 43. Sergei Bilinski, 67. o.v. Veiko Kütt.
Hoiatused: 7. Martin Thomson, 29. Deniss Samoilov, 82. Ats Joandi - 23. Nikita Tšernei.
Pealtvaatajaid: 290

FC Elva: 1-Käkk, 18 M. Kuresoo, 6-Kütt (87. 21-Timm), 2-Sikk, 3-Thomson, 8-Tinn (72. 4-Bussov), 7-Kerro,   15-Samoilov, 9-Joandi (84. 22-Mekk), 17-J.Kuresoo (89. 10-Kõivik), 14-Frei (72. 11-Altsaar).
Varus:12-Lõhmus, 4-Bussov, 10-Kõivik, 11-Altsaar, 20-Kumberg, 21-Timm, 22-Mekk.

Statistika                    I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Ohtlikud rünnakud:      9:2                   10:2                  19:4
Pealelöögid:                12:2                  9:3                    21:5
Raamidesse:                4:1                   5:0                    9:1
Blokeeritud:                  2:0                   3:0                    5:0
Nurgalöögid:                 1:0                   3:4                   4:4
Vead:                            6:6                   7:5                   13:11
Suluseisud:                   0:0                   0:0                   0:0

I poolaeg

FC Elva surus vastased terveks esimeseks poolajaks oma poolele. Hea söödumängu tulemusena saadi tihti löögile. Hea võimalus värava löömiseks tekkis kõigil FC Elva ründavatel mängijatel. Ats Joandi ja Kaarel Tinn said mitmel korral karistusala tagant löögile ja karistusalas olid löögivõimalused meie ääreründajatel Jürgen Kuresool ja Tarmo Kerrol. Samuti olid ohtlikud meie standardolukorrad nurgalöökide ja pikkadi audivisete näol. Hoolimata tugevast survest aga väravat ei tulnud. FC Puuma tekitas terve esimese poolaja jooksul ainult ühe võimaluse ja nad kasutasid selle ka ära. Vasakul äärel tegi suurepärase eeltöö väravale Vlasiy Sinyavsky, kes möödus petetega kahest kaitsjast ja mängis seejärel täpse söödu Sergei Bilinski jalale, kellel oli lihtne pall tühja väravasse lükata.

II poolaeg

Ka teisel poolajal oli mängupilt ühepoolne. FC Elva parimad võimalused olid Tarmo Kerrol, kes lõi palli paarilt meetrilt üle värava ja Jürgen Kuresool, kes pääses mitmel korral väravavahiga silmitsi, aga ei suutnud palli temast mööda lüüa. Jällegi kasutasid FC Puuma mängijad ära oma ainsa võimaluse värava löömiseks. Tegelikult ei tasuks seda isegi võimaluseks nimetada, sest värav sündis nii, et Veiko Kütt lõi kogemata vastaste nurgalöögi järel palli peaga oma väravasse.
Mängu viimased 15 minutit olid rahulikumad, sest mõlemad meeskonnad näitasid väsimuse märke eelmisest mängust, mis toimus ainult paar päeva tagasi. Mänguseis jäi püsima ja FC Puuma sai võõrsilt magusa 2:0 võidu.

Mängu tipphetked:

Esiliiga B tabel:

Järgmine kodumäng on juba laupäeval 6. juunil kell 14:00. Kodusele Elva Linnastaadionile tuleb külla Tallinna FC Flora III