Kalevit murda ei suudetud

Hooaja teises kodumängus võeti vastu Tallinna Kalevi II meeskond. Mängu küll kontrolliti kuid väravaid lüüa ei õnnestunud. Foto: Cristel Jakobson
24. aprill  Elva Linnastaadion kell 13:00
FC Elva- Tallinna JK Kalev II 0:1 (0:0)
Väravad: 51. Eric Pärn
Pealtvaatajaid: 212

FC Elva koosseis:
12- Toom, 5-Kuus, 2-Sikk, 6-Kütt,  4-Bussov (72. 8-Tinn), 20-Maidla (82. 19-Kolesnitšenko ), 7- Kerro (46. 18-M.Kuresoo) ,15-Samoilov (88. 3-Thomson), 17-J.Kuresoo, 14-Frei  9- Joandi
Pingil: 1-Käkk, 8- Tinn,  21- Timm, 3- Thomson, 16-Karro, 18-M.Kuresoo,  19-Kolesnitšenko

Mäng algas kerge meie survega. Vastased olid tulnud mängule kaitsva taktikaga. Kõrgelt meile peale ei käidud ja lubati palli veeretada. Seda me ka tegime. Küll aga ei mutuunud meie rünnakud väga ohtlikuks. Keskväljal söötsime kenasti aga teravus platsi viimasel kolmandikul jäi väheseks. Tõeliselt häid värava võimalusi ei tekkinudki. Korra sai Jürgen hea diagonaali
Atsilt aga viivitas löögiga ning vastaste kaitse jõudis palli klaarima. Kalevi mehed istusid omal poolele ja nende kiirrünakud suutsime likvideerida. Küllaltki väheste võimalustega poolaeg lõppes seisult 0-0.

Teine poolaeg jätkus sealt kus esimene pooleli jäi. Vastased langesid oma poolele ja meie üritasime. 51. minutil suutsid aga vastased edukalt sooritada kiirrünnaku, mille lõpetas väravaga Eric Pärn. Seis 0-1 Kalevile. Vastaste taktika töötas. Olime jäänud tagaajaja rolli. Mäng ise liikus edasi sarnaselt. Meie kontrollisime ja vastased ootasid. Saime ka mõnel korral ohtlikult löögile kuid Atsi pealöök toodi joonelt ära ning Jürgeni tõste võttis väravavaht ära. Mängu lõpus oli veel hea võimalus Paulil, kuid pall tuli talle liiga ootamatult ja põrkas jalast auti. Seisuga 0-1 kõlaski lõpuvile.

Täname kõiki, kes tulid meid staadionile toetama. Järgmine kodumäng 15.05 kui võõrustame Tallinna Fc Flora III võistkonda.