Kaotus Tallinnas tegi olukorra raskemaks.

FC Elva omas väravate löömiseks palju häid võimalusi, mida piisavalt hästi ära ei kasutatud. Vastased realiseerisid oma üleoleku teisel korrusel ja lõid kolm väravat.
                                                                                                                                                                        Foto: Liina Ivask

25. oktoober Kalevi kunstmuru kell 14:00 
Tallinna JK Kalev II - FC Elva 3:1 (1:1)
Väravad: 37. Whalen, 75. Peinar, 84. Sellenberg - 13. Tarmo Kerro
Pealtvaatajaid: 17

FC Elva koosseis:


Mängu kokkuvõte:

Kuna FC Elva poolt jälitatav Sillamäe duubel kaotas samal ajal peetud kohtumise Maardu Starbunkeri vastu, siis oli FC Elval võidu korral võimalus tabelis kolmandale kohale tõusta. Kahjuks ei õnnestunud Elva meestel seekord vastaste alistamine ja kolmanda koha tagasivõtmine jääb kahe viimase mänguvooru otsustada.

Mänguliselt oli FC Elva vastasest pigem üle. Väravavõimaluste tekitamises olime vastastest üle mäekõrguselt. Vastaste kaitsjad olid raskustes Paul-Feliks Frei aktiivse liikumisega ja Ats Joandi võimsusega karistusala lähistel. Paul mängis pidevalt vastastest mööda ja andis sööte värava ette. Sellise rünnaku abil läksime 13. minutil kohtumist juhtima, kui Paul triblas vasakult äärelt karistusalasse ja söötis palli Tarmo Kerrole, kes tegutses värava ees rahulikult nagu alati ja saatis palli kahe puute abil võrku. Ats Joandi pommitas vastaste väravat iga nurga alt, aga palli ta võrku ei saanudki. Vastaste väravavaht ja väravaraamid tegid Atsi löökide peatamisel head tööd.

Tallinna Kalev oli meist üle teisel korrusel. Korraliku õhuvõitluse abil võideldi välja vead ja lõpuks ka väravad, mida videost üle saab vaadata.

Mängu tipphetked:

Esiliiga B tabel:

FC Elva jätkab võitlust järgmisel laupäeval. Sõidame külla tabelitipus asetsevale Kohtla-Järve meeskonnale.