Klubi pikendas lepinguid kolme toetajaga

 Viimastel nädalatel said pikendatud koostöölepinguid kolme ettevõttega, Mapomets, Knauf ja Balti Vara. Mapomets ja Balti Vara jätkavad 1999-2000 aasta noormeeste tegemiste toetamist ja Knauf panustab naiste jalgpalli arengusse Elvas.
"Meil on hea meel, et on olemas sellised ettevõtted, kes soovivad anda ühiskonnale tagasi. Ilma nende inimeste olemasoluta oleks väga raske täita klubil oma eesmärke ja pakkuda FC Elva noortele võimalikult kõrgel tasemel mänge ja üritusi. Noored peavad saama võimaluse näha, mida kujutab endast tippsport, rahvasport ja kuidas on korraldatud üritused ka väljaspool Eestit", võttis toetajate mõtted kokku klubi tegevjuht Marek Naaris.

"Lisaks neile kolmele jätkavad jalgpalli panustamist veel mõned koostööpartnereid, kõige kõige suuremat tänu väärivad AV Grupp ja Arvi Viilu. Need mehed on alati valmis abistama ja taas kord tõestasid nad ettevõtte väärtust. Koostöö tulemusena valmistati Pühajärve Põhikooli uue jalgpalliväljaku jaoks 2x5 meetrised väravad, mille turuväärtus on ca 2000 €. Lisaks lööb Arvi Viilu kaasa Elva kunstmuruväljaku projekti koostamisel ja töömahutude hindamisel", lisas  Naaris.

Siinkohal tahame tänada veel ettevõtteid, kes aitasid meil puhastada Elva linnastaadioni lumest! Suure töö tegime koos ja teie panus tuleb teile ringiga tagasi. 

OÜ Elva Soojus
Tamsamäe OÜ 
Kristo Frei ja Ando Frei
Elva Varahaldus