Kuidas FC Elva sai endale tantsutüdrukud?

Foto: Liina Ivask / FC Elva tantsutüdrukute selle hooaja esimene esinemine.

Nagu juba kõik teavad siis sellest aastast on mängude poolajal meie meeli lahutamas ja tantsunumbreid esitamas tantsutüdrukud. Küsite, et kust tuli selline idee ja kes selle taga oli? Sellest nüüd lähemalt räägimegi.

Neidudega rääkides tuli välja, et ideest teostuseni läks aega kõigest 2-3 kuud. Veebruaris võttis klubi tegevjuht Marek Naaris ühendust Alina Samoilovaga, kes on meie poolkaitsja Denis Samoilovi õde, ja pakkus talle tantsutrupi loomise võimalust. Alina, kes muideks on olnud ka Pärnu võrkpalliklubi tantsutüdruk, võttis väljakutse vastu ja 12. märtsil toimus juba esimene trenn, kuhu olid oodatud kõik huvilised. Tõele au andes, siis suur panus asja käima lükkamises kuulubki Alinale, kes räägib klubiga, mõtleb koos Caroliinaga kavasid välja ja on kutsunud oma sõbrannad tantsutruppi, et koos meile trikke näidata. 

Foto: Liina Ivask / Vasakult: Ketter, Caroliina, Alina, Nele, Jane, Anna, Tairi.  

Praeguse seisuga on tantsutrupis 7 ilusat neidu, kuid lähiajal on oodata lisa, kuna trennides käivad juba uued tantsuhuvilised ja järgmine kodumäng on esinejate arv juba suurem. Trenni tehakse 2-3 korda nädalas ja selle jaoks sõidavad enamik neist kaugemalt kohale, kas siis Tartust või Puhjast. Kaks neidu on ka Elva oma kohalikud tantsijad. Seda kõike tehakse enda lõbuks ja sooviga tantsida. Siinkohal tuleb müts nende ees maha võtta, et nad ikka tahaksid ja jõuaksid koos käia eriti veel arvestades asjaolu, et mõned neiud tegelevad kooli lõpetamisega ja aega napib. 

Samuti võiks öelda, et meie tantsutüdrukud on Lõuna- Eesti jalgpalliklubide juures pioneerid, kuna kellelgi teisel veel nii vahvaid tüdrukuid ei ole. Pealinnas on ainult Nõmme Kaljul ja FC Floral midagi vastu panna. 

Kui teil tekkis nüüd isu tantsida siis võtke teadmiseks, et tantsutüdrukud ootavad oma ridadesse uusi liikmeid. Vanus ja kogemus siinkohal suurt rolli ei mängi. Loeb tahtmine ja sisemine soov ja see ei käi ainult neidude kohta, oodatud on ka meesterahvad, sest siis saab teha veel vingemaid tõsteid ja kavasid. Huvi korral kirjutage tantsutydrukud@fcelva.ee.

Soovime meie trupile jõudu ja jaksu edaspidiseks!!