Mehed olid lähedal katastroofile, noored käisid Põltsamaal

Laupäeval toimus III-liigas 3. vooru kohtumine FC Warriori vs FC Elva ja kaks noorte võistkonda võttis osa Põltsamaa kevadturniirist. Tõeliseks õudusunenäoks kujunenud meeste mängus suutis FC Elva võõrsil peetud mängu 4:3 võita. Noored võtsid turniirilt kolmanda- ja neljanda koha. FC Elva C1 kaotas liigamängus FCF Haapsalu C1´le suurelt.
23.04.2011 Põltsamaa, Põltsamaa kevadturniir 2011 - III. koht ja 4. koht

FC Elva I 2001: Karl Kruus, Ats Tragel, Rainer Mõttus, Karl Peri, Gabriel Õun, Robin Kors, Karl Tammeorg, Robin Paring, Raido Laan

FC Elva II 2000: Henri Härm, Raido Hurt, Laur Kangur, Aleksander Alev, Karl-Aarne Vihm, Tormis Laine, Kaur Nukka, Erik Salk, Sander Raudsepp

FC Elva - Valga FC Warrior II 4:3 (3:0)
Väravad: 21. Kütt, 28. pen. Tinn, 36. Raido Kuus, 87. Vorobjovski - 61. pen., 80. pen. Ivanov, 77. Andreitsuk
Hoiatused: 60. Sirokov - 81. Botarov
Eemaldamised: -
Kohtunik: Ivan O´Konnel-Bronin
Abikohtunikud: -
Pealtvaatajad: 25

FC Elva: Arvo Käkk (56. Ergo Leppik), Rando Kuus (56. Erki Vorobjovski),  Karl Bussov, Veiko Haan, Veiko Kütt, Evert Soonberg, Jürgen Kuresoo, Madis Vihmann (46. Henry Eichelmann), Kaarel Tinn, Juri Sirokov, Raido Kuus

Esimesel poolajal mängis FC Elva väga korralikult, tehti ühiselt pressingut, tekitati tiimikaaslastele võimalusi ja selle tulemusena löödi kolm vastuseta väravat. Vastaste ainus võimalus avanes karistuslöögist, mille Arvo Käkk kindlalt püüdis. Poolaja lõpus sai FC Warrioril kaks mängijat vigastada ja jäädi üheksakesi. Teist poolaega alustas Warrior juba kaheksa mängijaga, kuna üks mees otsustas poole mängu pealt lahkuda. Tundus, et mäng on läbi ja FC Elva taob nüüd vastasel puuri täis, kuid jalgpalli kõige kõrgematel jõududel olid üllatused varuks. Ei tea kuidas, aga 80. minutiks oli tablool seis 3:3. Täielik shokk!!! See, mis seal toimus oli lihtsalt uskumatu ja tuleb au anda vastastele, kes vähemuses olles võitlesid meeletult. FC Elva õnneks suudeti kolm punkti siiski koju tuua, sangariks kerkis Puhjast pärit noormees Erki Vorobjovski, kelle pealöök oli täpne, tehes mängu lõppseisuks 4:3. See oli mäng, mis jääb osalistele veel väga pikaks ajaks meelde.

Põlva FC Lootos - Navi Vutiselts 12 : 2
Jõgeva SK Noorus-96 - EMÜ SK 5 : 1
Viljandi JK Tulevik II - JK Welco Elekter 2 : 0
FC Otepää - FC Tabivere 4 : 0
Tartu Ülikool Fauna - Võru JK 0 : 2

Järgmine kohtumine 30. aprill kell 15:00 Väimela staadionil, kus kohtutakse Võru JK-ga, kes kahes esimeses mängus võidud noppinud.

1. mai kell 12:00 Elva Lahtised meistrivõistlused minijalgpallis - Arbimäe miniarena

20.04.2011 kell 15:30 C1 II-liiga 2. voor, Tartu Tamme kunstmuruväljak
FC Elva C1 - FCF Haapsalu C1 0:5 (0:1)
Väravad: 25., 49., 51. Krusel, 46., 65. Salf