Möödunud laupäeval selgitati Elva meistrid minijalgpallis

Foto: Eneli Õigus / Tagareas vasakult: Ergo Leppik, Veiko Kütt, Deniss Samoilov, Rando Kuus, Marek Naaris; 
Esireas vasakult: Veiko Haan, Laur Tammeorg, Paul-Feliks Frei, pildilt puudu Laur Nurme

Laupäeval, 14. novembril toimusid viimased etapid Elva Lahtiste meistrivõistluste meeste- ja naiste arvestuses. Kui naiste võitja oli juba enne viimast etappi selge, siis meeste turniirile jagus põnevust enne viimase etapi algust küllaga. Peale alagrupimänge sai selgeks ka meeste võitja, kuna FC Arbimäe United ei suutnud poolfinaali jõuda, tõusis teist aastat järjest troonile RDÜ! Hooaja jooksul mängis Elva naiste meistrikatel 11 ja meeste turniiril 15 erinevat võistkonda. 

JK Vutineidude suur ülekaal

Foto: Jürgen Kuresoo / Vasakult: Eneli Õigus, Kätlin Kentel, Rahel Repkin, Kerlin Lehtla, Kirke Mähar, Eleri Pastaks, pildilt puudu Kärt Kaseorg

Naiste meistrivõistlused võitis JK Vutineiud, kellele järgnesid Amadea ja Suure-Jaani United naised. Viimasel etapil osutus parimaks võistkond Tartu Vutid, kes alagrupimängudes jäid alla JK Vutineidudele, kuid mängisid finaalis nad siiski 2:0 üle.

Viimase etapi tulemused

Naiste meistrivõistluste punktitabel

Naiste turniiri eestvedaja Eneli Õigus: "Naiste jalgpall võrreldes 2013. aasta hooajaga on palju edasi arenenud. Naised tulevad järjest rohkem meeste spordialaks peetud mängust osa saama ja näitavad, et see mäng on kõigile! Järgmisel aastal teevad kindlasti noorematest mängijatest koosnenud võistkonnad tugevamad esitused ja Elva meistriks tulemine muutub iga aastaga raskemaks."

Meeste turniiri saatuse otsustasid RDÜ, FC Arbimäe United ja JK Puhja

Enne viimast etappi olid võrdsete punktidega RDÜ ja FC Arbimäe United (mõlemal 28 p) ning võimalus võita oli ka JK Puhjal (22 p). RDÜ alustas alagrupiturniiri edukalt ja liiguti esimesena grupist edasi poolfinaali.

Päeva teises pooles pidasid alagrupimänge FC Arbimäe United ja JK Puhja, kus esimesel ei õnnestunud mängu kuidagi jooksma panna ning lõpetati alagrupp kolmanda kohaga.

See omakorda tähendas, et Elva meistriks tõusis Raudteejaama Ühinenud Depood. Pingevabalt mänginud RDÜ suutis poolfinaalis alistada penaltiseerias tugeva BLINNOXi ja finaalis 4:2 JK Puhja.

Viimase etapi tulemused

Meeste meistrivõistluste punktitabel

Täname toetuse eest:

Elva linn, Elva Gümnaasium, Palupera vald, Ragnar Abel, Raul Kevvai, Pubi "Vapper Mäger" ja Kristo Frei


Autor: Marek Naaris