NIKE tüdrukute jalgpallipäev tõi kohale rekordilise arvu tüdrukuid - 117


Foto: Liina Ivask / Rõõmsad jalgpallurid oma uute pallidega.

Juba teist aastat järjest toimunud NIKE tüdrukute jalgpallipäeva üllatas meid kõiki. Kui eelmisel aastal osales 79 tüdrukut, siis sel aastal juba 117, mis on 38 tüdruku võrra rohkem. Kõigile osalejate oli NIKE poolt kingituseks vinge jalgpall ja Elva Konsumi poolt treeninguks vesi. Näidistreeninguid aitasid läbi viia FC Elva ja Eesti Naiste Koondise treenerid (Keith Boanas ja Katrin Kaarna). Ürituselt said kõik tüdrukud ja korraldajad rohkelt positiivseid emotsioone. Õhtul mängis FC Elva naiskond SK10 Premiumiga, kus Elva naised võitsid 5:0.
Päev oli väga edukas ja usume, et suutsime edasi anda jalgpallipisiku väga paljudele uutele tüdrukutele. Meil on hea meel näha nii palju jalgpallihuvilisi, kes nautisid tänast päeva jalgpalli mängides. Loodame kõiki näha treeningutel nii Nõos, Puhjas, Rannus, Rõngus, Otepääl kui ka Elvas.

FC Elva ootab kõiki tüdrukuid oma treeningutele! Õige rühma leidmiseks kirjutage laurnurme@fcelva.ee või helistage 5811 5017.

Elva piirkonna treeningute ajad:

Esmaspäev 16.30-18.00 Elva Gümnaasiumi kunstmuruväljak
Kolmapäev  17.00-18.30 Elva Arbimäe miniarena

*Esimene kuu on TASUTA!

Deniss Samoilov (treener)

Naiste-tüdrukute treener
5697 1995
deniss@fcelva.ee
(EJL Rahvajalgpalli koolitus)

FC Elva tänab sponsoreid:

AS Jalajälg (Nike) - igale osalejale kingituseks jalgpall

Elva Tarbijate Ühistu (Konsum) - Treeningute kõrvale kõigile vett

FC Elva tänab kõiki vabatahtlikke abilisi, kes aitasid üritust edukamalt läbi viia! Suur aitäh teile kõigile! Kohtumiseni järgmisel aastal!

Pildid - Liina Ivask

Foto: Liina Ivask