Promensist sai FC Elva Rõngu piirkonna toetaja

Foto: Cristel Jakobson / FC Elva liikmed saavad Islandi fännide näitel värsket liitunud toetajat tänada!

Hiljuti sõlmis klubi koostöölepingu Promensiga, mille eesmärgiks on aidata kaasa Rõngu jalgpallurite arengule ja korraldada traditsiooniline Rõngu Cup (toimub juuli lõpus). 
Hetkel, kui paljudel klubiga seotud mängijatel ja töötajatel on alanud puhkus käib kulisside taga kibe töö piirkondlike toetajatega ja valmistumine ülivingeks FC Elva Jalkafestiks, mis tõotab tulla emotsionaalseim ja rahvuslikum pidu kogu Eestis.

"Viimaste nädalatega oleme lõpule viinud, kaks pikalt arendatud koostööd. Eelmisel nädalal saime käime koostöö Elva õmblusvabrikuga, siis täna saame rõõmustada Rõngu ühe suurima ettevõtte kaasamise üle. Promens AS annab tööd ligi 250 inimesele ja nende visiooni kuulub oma piirkonna ettevõtlike inimeste ning organisatsioonide toetamine. Oleme tänulikud juhtidele, et meie visioonid ja nägemused selles osas kattusid, mis andis tõuke koostööle" selgitas tagamaid Naaris.

"Promes AS toetab Rõngu kogukonna tegemisi ja FC Elva tegevus Rõngus on olnud tugev. Palju noori on kaasatud sportima ja selle jätkusuutlikuse hoidmise toetamine on meie ettevõttele suur au" lisas Promesi finantsjuht Lauri Kiivit