4. oktoober  Wismari kunstmuru kell 14:00
Väravad: 40. Ats Joandi, 78. Paul-Feliks Frei, 86. Tarvo Timm.
Pealtvaatajaid: 30

FC Elva koosseis:

Mängu kokkuvõte:

Pühapäeva päeval kell 14:00 astusid meie mehed Wismari kunstmurustaadionil vastu Tallinna FC Puumale. Vastaseid oli kohal ainult 10 aga sellegipoolest oli mäng põnev.

Mängule mindi vastu sama taktikaga nagu eelmises mängus. Vastaseid kõrgelt ei pressitud ja lasti kaitsjatel palli veeretada. Seetõttu said Puuma mehed esimesel poolajal palju palli vallata ja jäi tunne, et nad polegi vähemuses. Meie mehed nõelasid paaril korral kiirete kontratega aga väga ohtlikuks ei muutunud neist ükski. Poolaja lõpus suudeti siiski võrk sahisema panna. 40. minutil võitles Paul-Feliks paremal äärel palli omale. Söötis kastis olevale Kerrole , kes selle omakorda Atsile suunas. Ats suutis ühe puutega palli värava alumisse nurka veeretada ja seis oli 0-1 meie kasuks. Riietusruumi suunduti meie meeste minimaalse eduga.

Poolajal peatreener vahetusi ei teinud ja samuti jäi ka taktika samaks. Lepiti ainult kokku, et vastaseid surutakse veidi kõrgemalt, kui esialgu. Teise poolaja käekäik oli küllaltki sarnane. Erinevus seisnes ainult selles, et seekord said Puuma mehed meie väravale väga ohtlikuks ja kord päästis meid halvimast väravalatt. Siiski jäi meie värava puutumata. 78. minutil suurendasime oma edu, kui kastis oleva segaduse kasutas ära Paul-Feliks. Kuresoo esialgse löögi tõrjus väravavaht, teisele pallile oli esimesena jaol Laur Tammeorg aga ka tema löök blokeeriti. Alles Paul-Feliksi löök leidis tee võrku. Seis 0-2 ja kindlam tunne. Vastased aga alla ei andnud ja saatsid ette oma keskkaitsja. Sellega lõigati näppu, kui Puuma mehed oma kasti lähedal eksisid sööduga ja Tarvo Timmil ei olnud raskusi palli alla nurka suunamisega. 86 minut ja seis 0-3. Mäng tehtud ja punktid käes.

Mängu tipphetked:

Esiliiga B tabel:

Saime üle pika aja võidurõõmu tunda ja vajalikud punktid tabelisse. Hooaja lõpuni on veel 4 mängu ja võimalik saada veel üleminekumängudele. Selle jaoks aga on meil vaja oma fännide abi, kui 18.10 kell 14:00 võtame vastu JK Sillamäe Kalev II võistkonna. Sellest mängust sõltub, kas meil on veel see aasta lootust tõusta siit liigast või ei. Seega KÕIK KOHALE!!