Valitsev meister RDÜ võitis! FCE Nõo noored näitasid tugevat kambavaimu!


Foto: Cristel Jakobson / RDÜ ja FCE Nõo enne penaltiseeriat

Kuuendat hooaega järjest kogunesid 12 erinevat jalgpalli armastavat seltskonda Elva Gümnaasiumi võimlasse, et alustada teekonda Elva minijalgpalli meistritiitli suunas. Osalejate hulgas oli palju tuttavaid- ja ka uusi võistkondi. Finaali jõudsid välja kaks A-alagrupi võistkonda RDÜ ja FCE Nõo, kus esimene võitis peale 0:0 lõppenud normaalaega penaltiseerias 3:1. Kolmanda koha võitles välja JK Puhja, kes oli 2:0 parem alagrupis ilusat mängu näidanud FC Arbimäe United'i võistkonnast.

Korraldaja Marek Naaris pidas päeva kordaläinuks: "Iga aastaga on turniiri tase tõusnud ja eriti palju tuli pingutada just tänasel turniiril. Taseme ühtlustumist kinnitab ka löödud väravate arv, tänasel turniiril 114 väravat (eelmine hooaeg esimesel etapil 125 väravat). Kolmekordne meister BLINNOX on saalis alati võimsalt mänginud, aga täna ei klappinud neil kuidagi. Kindlasti tundsid nemad puudust FC Elva ühest parimast mängijast Jürgen Kuresoost.

"Tänasel turniiril jäid silma kaks võistkonda, kellega tuleb kõigil järgmistel etappidelt kõvasti tegemist teha! Finaali jõudnud FCE Nõo näitas tugevat kambavaimu ja eriti nauditavat jalgpalli mängis Rohekas Kohuke. Peamine, et anname harrastajatele lisaväljundit ja läbi selle leiab nii mõnegi uue huvitava mängija, kellele saab pakkuda võimalust FC Elva duublit esindada." lisas Naaris.

Mängude tulemused

Esimese etapi lõppjärjestus punktitabelis

Järgmine etapp toimub 3. mai Arbimäe miniarenal